Partner Miki Urbaniak o wspieraniu ukochanej w depresji. "Pamiętam jej wielki smutek i izolację"

Victor Davies, Urszula Dudziak, Mika Urbaniak
Victor Davies, Urszula Dudziak, Mika Urbaniak
Źródło: MWMEDIA
Wieloletni partner Miki Urbaniak opowiedział w wywiadzie o życiu z córką Michała Urbaniaka i Urszuli Dudziak. Victor Davies przyznał, że wspierał ukochaną w epizodzie depresji. Dla artystki rzucił rodzinny Londyn i przeprowadził się do Warszawy. W wywiadzie zdradził, kiedy ich związek przeszedł największy kryzys.

Mika Urbaniak przyszła na świat w Nowym Jorku. Wykonuje muzykę, łącząc gatunki takie jak jazz, R&B i hip-hop. Od 2011 roku jest związana z brytyjskim kompozytorem, wokalistą i producentem muzycznym Victorem Daviesem. Muzyk udzielił wywiadu, który ukazał się w magazynie "VIVA!". Mężczyzna poruszył w nim wiele prywatnych wątków.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Bartek Jędrzejak szczerze o depresji
Bartek Jędrzejak szczerze o depresji
Bartek Jędrzejak powiedział o depresji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mika Urbaniak zmagała się z depresją. Jej partner zdradza szczegóły

Mika Urbaniak i Victor Davies poznali się, gdy muzyk przyjechał do Polski na koncert. Grał wtedy z Andrzejem Smolikiem. Na wydarzeniu ujrzał córkę Urszuli Dudziak. Jednak wtedy oboje byli w związkach. 10 lat później mężczyzna zaprosił wokalistkę do udziału w jego albumie. Wtedy Victor Davies zauważył coś niepokojącego w zachowaniu kobiety.

"Od początku naszej znajomości pamiętam jej wielki smutek i izolację, jakby była zupełnie sama. Potem przeżyła epizod alkoholowy" - wspomina muzyk.

W 2011 roku Mika Urbaniak i Victor Davies rozpoczęli współpracę nad albumem córki Urszuli Dudziak. Para żyła wtedy na odległość, ale wspólne tworzenie bardzo ich do siebie zbliżyło.

"A Mika mówi, że bardzo ją wspierałem w jej chorobie i depresji. Pomagałem jej także w pracy nad niedawno wydaną książką. A za tydzień jedziemy do galerii we Wrocławiu, gdzie odbędzie się moja kolejna wystawa. Mika jest moim menedżerem" - zdradził mężczyzna.

Artysta opiekował się Miką Urbaniak, gdy zmagała się depresją. Ich związek przeszedł wtedy próbę.

"Byłem tylko dla niej. Przynosiłem leki, robiłem herbatę, gotowałem obiad, nalewałem wody do wanny. Powiedziała, że to wiele dla niej znaczyło. Jednak od czterech lat jej choroba jest w remisji, przyjmuje małe dawki leków. Rozpoczęła leczenie, kiedy powiedziałem jej, że nie sądzę, żebym mógł już z nią być i ją wspierać. To było ultimatum. Wtedy trafiła do szpitala, gdzie uratowano jej życie" - wyznał.

Victor Davies o związku z Miką Urbaniak

Victor Davies zdradził, że miał w przeszłości żonę, z którą był dwa lata. Wyznał, że był później w innych związkach, ale żaden się nie powiódł. Mężczyzna od początku czuł, że Mika Urbaniak dobrze go rozumie. W końcu oboje są artystami. W ich przypadku związek dwóch muzyków się sprawdza.

"Współpracujemy, wspieramy się i komplementujemy. Ale możemy też krytycznie ocenić to, co robi druga osoba. Moja była żona pojechała ze mną w trasę, ale czuła, że to ja jestem główną gwiazdą. Po koncercie otaczały mnie dziewczyny i odpychały ją, żeby się do mnie zbliżyć. Zdecydowanie było jej z tym źle. Ale to wszystko jest iluzją… Życie codzienne jest ważne i to, czy ludzie mogą się ze sobą komunikować" - stwierdził.

Partner Miki Urbaniak ma świetny kontakt z Urszulą Dudziak. Piosenkarka ceni twórczość ukochanego córki. Victor Davies wymienił w wywiadzie, za co kocha partnerkę.

"Szczerość, otwartość, serdeczność. I bardzo dobre serce. Mika zrobiłaby wszystko dla kogoś, kogo kocha. Właściwie od razu się w niej zakochałem" - zadeklarował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości