Joanna Koroniewska zawarła pakt z córką. Chodzi o jej wizerunek w sieci

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: MWMEDIA
Joanna Koroniewska w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, że zawarła z jedną z córek pewien pakt. Przy okazji gwiazda opowiedziała, w jak trudnej sytuacji są obecnie rodzice, którzy chcą mieć wpływ na wychowanie swoich pociech.

Joanna Koroniewska jest znaną polską aktorką, która przed laty dała się poznać szerszej publiczności, występując w jednym ze znanych seriali. To właśnie tam gwiazda poznała swojego męża, dziennikarza — Macieja Dowbora. Zakochani są obecnie uznawani za jedną z najbardziej dobranych par w show-biznesie. Mają dwie córki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska o macierzyństwie
Ewa Chodakowska o macierzyństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Koroniewska o relacji z córką

Joanna Koroniewska pojawiła się na premierze filmu "Dziewczyna Influencera". Gwiazda między pozowaniem na czerwonym dywanie i udzielaniem promujących produkcję wywiadów porozmawiała z reporterką Pudelka. W trakcie szczerej rozmowy aktorka została zapytana o relacje z córkami.

Aktorka w odpowiedzi przyznała, że rodzice żyją obecnie w bardzo trudnych czasach, w których ciężko jest ich ustrzec przed niebezpieczeństwami czyhającymi na ich dzieci w sieci. Jak twierdzi aktorka, gwiazdy młodego pokolenia opowiadają często wiele intymnych szczegółów ze swojego życia, co bardzo chłoną oglądające ich dzieci.

​"Zawarłam pakt z moją córką... Ona nie chce i nie ma ochoty na udostępnianie swojego wizerunku ani czytać o sobie tak jak ja to robię. Powiem tylko tyle, że można mieć wpływ na to, jakie treści oglądają nasze dzieci. Mogę też powiedzieć, że ważniejsze od tego wpływu ma rozmowa z dziećmi [...] Jeżeli tak jest, to wszystko staje się prostsze i to nie jest banał. Tak naprawdę się staje. Trudno jest wymagać czegoś od nastoletniej córki-syna kiedy nie mieliśmy przez naście lat dla niego czasu..." - wyznała gwiazda.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ogłosili w 2021 r., że planują przeprowadzkę i myślą o tym, aby nabyć nowy dom. Para stopniowo dzieliła się na platformach społecznościowych procesem urządzania nowego lokum, które bez wątpienia jest bardzo przytulne. To nie koniec jednak interesujących wyborów małżeństwa dotyczących nieruchomości.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już od wielu lat dzielą swoje życie między Polskę a Hiszpanię. W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" aktorka opowiedziała na ten temat nieco więcej.

"Trafiłam tu przypadkowo, bo tak naprawdę chciałam mieć małe mieszkanko nad morzem w Polsce, ale nie było mnie stać. Tutaj było taniej. Przyjechałam raz i zostaliśmy chyba cztery tygodnie dłużej, niż zamierzaliśmy. To był najpiękniejszy czas. Stwierdziliśmy, że potrzebujemy tej witaminy D tak dużo, że musimy tu być częściej" - powiedziała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości