Marcela Koterska pokazała prezent ślubny od męża. Cena zwala z nóg

Marcela Koterska, Michał Koterski
Marcela Koterska, Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA
Marcela Koterska i Michał Koterski od kilku tygodni cieszą się życiem w małżeństwie. Para pobrała się podczas egzotycznej podróży i do samego końca utrzymywała plany na zaślubiny w tajemnicy. Teraz chętnie dzieląc się z internautami codziennością, modelka pokazała jaki prezent dostała od ukochanego. Była wielka czerwona kokarda, szampan i tysiące wydanych złotych. Zobaczcie sami.

Marcela Koterska (wcześniej Leszczak) i Michał Koterski to jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Modelka i aktor doczekali się syna, jednak po jego narodzinach na pewien czas zdecydowali się rozstać. Los jednak dał im kolejną szansę, którą wykorzystali w najlepszy możliwy sposób. Dziś są szczęśliwym małżeństwem.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

AKADEMIAPANAKLEKSA_MISIEKMARCELA_SLUB
Michał Koterski i Marcela Leszczach o ślubnych planach. Powiedzą sobie "tak"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Koterska pochwaliła się prezentem ślubnym

Tuż po powrocie do Polski Marcela i Michał Koterscy zaczęli dzielić się z internautami tym, jak wygląda ich życie jako małżeństwo. Nie zabrakło również profesjonalnej sesji zdjęciowej i wywiadu o miłości, nieprzemijającym uczuciu i radości z tego, że ich syn będzie wychowywał się w pełnej rodzinie. Kilka dni później jednak ich instagramowi obserwatorzy byli świadkami tego, jak zakochani odbierają prezent ślubny. Wyjątkowy podarunek Marcela Koterska otrzymała od męża.

"Prezent ślubny od mojego cudownego, cudownego męża. Bo chyba od męża można prezenty przyjmować? Czy jednak lepiej od obcego? Niecałe pół roku temu sami od podstaw składaliśmy X3 na zamówienie. Misiek wybierał silnik, koniki, zaciski, ale ja podjęłam tę najważniejszą decyzję. Kolor! Jakże inaczej? Dziewczyny, czyż on nie jest najważniejszy?" - napisała pod nagraniem obrazującym moment odbierania auta.

Jak szybko sprawdzili internetowi detektywi, cena modelu auta wybranego przez parę waha się w przedziale od 239 000 do 476 000 PLN.

Marcela Koterska o wyjątkowym ślubie

W grudniu 2023 roku odbyła się uroczysta premiera filmu "Akademia Pana Kleksa". To właśnie tam wśród zaproszonych gości pojawiła się Marcela Koterska i Michał Koterski. Wówczas jeszcze jako para narzeczonych. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznali, że w ich głowach zradzają się pomysły na ślub, jednak żadnych konkretów nie mogą jeszcze podać. Zaledwie kilka tygodni później internauci zobaczyli na Instagramie zdjęcie obrazujące ich obrączki.

W kilka chwil pod fotografią pojawiły się setki gratulacji i życzeń szczęścia na nowej drodze życia.

"Zdrowia, bo szczęście aż się w tych obrączkach odbija!" - napisał Qczaj.

"Bądźcie najszczęśliwsi na świecie" - dodała Odeta Moro.

Słowa radości i wsparcia przekazali również: Katarzyna Cichopek, Joanna Moro, Małgorzata Heretyk, Dominika Gwit, Małgorzata Kożuchowska, Karolina Pisarek, Ilona Ostrowska, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot, Katarzyna Ankudowicz, Agata Rubik, Magda Steczkowska, czy Ewa Gawryluk.

Przy okazji Marcela Leszczak zdradziła, że zmieniła nazwisko na męża, a ich ślub odbył się w Meksyku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości