Roksana Węgiel w nietypowej roli. Na siłowni stała się sztangą Kevina Mgleja

Roksana Węgiel i Kevin Mglej na siłowni
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na siłowni
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Jednak jej związek ze znacznie starszym producentem muzycznym wzbudza skrajne emocje. Zakochani niewiele sobie z tego robią i chętnie dzielą się relacjami ze wspólnie spędzonych chwil. Jakiś czas temu odwiedzili siłownię, by w dość nietypowy sposób zadbać o tężyznę fizyczną.

Związek Roksany Węgiel ze znacznie starszym Kevinem Mglejem wywołuje skrajne emocje. Odkąd para poinformowała, że się zaręczyła, media z zainteresowaniem śledzą losy zakochanych. A ci nie szczędzą sobie czułości, publikują wspólne zdjęcia i mają za sobą pierwsze ściankowe występy. Mimo że od zaskakujących informacji minęło kilka tygodni, wielu fanów gwiazdy wciąż nie może pogodzić się z tym, że ich idolka tak szybko zaangażowała się w relację ze znacznie starszym partnerem. Para jednak niewiele sobie z tego robi i skupia się na budowaniu relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Iga Świątek zdradziła, co lubi robić poza kortem

Roksana Węgiel w nietypowej roli

Roksana Węgiel ma sporą rzeszę fanów, którzy śledzą jej losy, odkąd po raz pierwszy stanęła na wielkiej scenie. Od tego czasu minęło kilka lat, a wokalistka zdążyła dojrzeć i dorosnąć. Niedawno skończyła 18 lat, z czym część fanów najwyraźniej nie może się pogodzić. Roksana Węgiel często publikuje zdjęcia, do których pozuje w stroju kąpielowym bądź w mocno wyciętych sukienkach. Pod tego typu wpisami praktycznie zawsze pojawiają się komentarze, w których internauci wytykają młodej gwieździe, że pokazuje zbyt dużo.

Niedawno Roksana Węgiel znalazła się na ustach ludzi ze względu na zdjęcie, które poddała dodatkowej obróbce graficznej. Internauci zarzucili wokalistce, że ta retuszuje fotografie, dokonując nie tylko poprawek kolorystycznych, ale również niektóre miejsca zmniejszając bądź zwiększając. Pierwsze zdjęcie zniknęło z sieci i szybko zostało wymienione na takie, na którym nie widać było zmian w obrębie brzucha i tali.

Czytaj więcej: Roksana Węgiel przyłapana na retuszowaniu zdjęć. Fani zastanawiają się, po co to zrobiła

Mimo to kwestią bezdyskusyjną jest fakt, że Roksana Węgiel dba o sylwetkę i wkłada w to dużo pracy. Podczas występów na scenie wygląda niemal perfekcyjnie, co nie umyka uwadze fanów. Jak się okazuje, zakochani razem dbają o formę, co udowodnili niedawno w mediach społecznościowych. Na opublikowanej przez wokalistkę relacji z siłowni widać, jak Kevin Mglej wykorzystuje dziewczynę jako obciążenie! Jak skomentowała żartobliwie sama zainteresowana:

"Mega się zmęczyłam ostatnio na treningu".

Roksana Węgiel i Kevin Mglej na siłowni
Roksana Węgiel i Kevin Mglej na siłowni
Źródło: Instagram @roxie_wegiel

Kevin Mglej o związku z Roksaną Węgiel

Kevin Mglej w rozmowie z Norbertem Żyłą opowiedział niedawno o pracy, karierze i związku z Roksaną Węgiel. Ten aspekt jego życia wzbudza w końcu największe zainteresowanie. Parę łączy nie tylko silne uczucie, ale również wspólna pasja, która stała się dla nich spoiwem i motorem napędowym. Kevin Mglej zdradził nam, czy trudno łączyć miłość z zobowiązaniami zawodowymi.

— To na pewno zależy od osoby, ale jeżeli chodzi o mnie i o Roksanę to jest to idealne połączenie. Wspólnie dzielimy pasję i miłość do muzyki, co tylko daje nam dodatkową przestrzeń do robienia czegoś wspólnie. Nie spotkaliśmy jeszcze na naszej drodze zawodowej jakiś dużych utrudnień, czasami mamy inny pomysł co do jakiegoś numeru, ale wtedy zależność jest jasna i to artysta na koniec dnia decyduje o kształcie swojego utworu — przyznał.

Co więcej, Kevin Mglej odniósł się do medialnego szumu związanego z różnicą wieku. Mężczyzna jest od wybranki o 8 lat starszy, co nie wszystkim przypadło do gustu. Producent muzyczny w rozmowie z nami przyznał, że Roksana Węgiel jest znacznie dojrzalsza, niż wskazuje na to metryka.

— Roksana też nie ma nic wspólnego mentalnie z wiekiem nastoletnim, wychowywała się na oczach całej Polski, pracując nieustannie z osobami o wiele starszymi od siebie samej, co spowodowało, że bardzo szybko dorosła. Na początku związku niejednokrotnie zadziwiała mnie jej świadomość świata oraz podejmowanych decyzji. Co ciekawe często jest głosem rozsądku i świetnym doradcą, kiedy przychodzę do niej z różnymi zagwozdkami. Żyjąc w realiach show-biznesu, czy robi się go w świetle reflektorów, czy w cieniu firmy zasady są takie same i trzeba je po prostu rozumieć. Uważam, że związki spoza branży, mogą generować niepotrzebne konflikty i brak zrozumienia — powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości