"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit – kim jest uczestniczka programu?

"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit
"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit
Źródło: Mat. prasowe
"Hotel Paradise All Stars" czyli popularne reality show prowadzone przez uroczą Klaudię El Dursi, znów podbija serca widzów. W tej wyjątkowej serii udział biorą postacie z poprzednich sezonów, które najbardziej zapadały w pamięć widzom. Sara Jezuit jest w gronie wybrańców!

Sara Jezuit ponownie w "Hotelu Paradise"! Czy odnajdzie miłość w rajskim otoczeniu? Nie wiemy. Jedno jest pewne - ta odważna i ambitna uczestniczka nie zamierza się poddawać. Oglądajcie "Hotel Paradise All Stars"!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wywiad - Blondino Latino
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Sara Jezuit – kim jest?

W hotelowej ekipie "Hotel Paradise All Stars" pojawiła się wyjątkowa osoba, która swoją energią i poczuciem humoru zdobywa serca wszystkich wokół. Sara Jezuit, kelnerka pełna werwy i uroku, wkracza do programu gotowa rozpalić atmosferę i dostarczyć niezapomnianych chwil.

Sara Jezuit jest prawdziwym wulkanem energii. Jej entuzjazm i pozytywne podejście do życia są zaraźliwe. Niezależnie od sytuacji, zawsze potrafi znaleźć powód do uśmiechu i rozbawić otoczenie swoim poczuciem humoru. Jej żartobliwe podejście sprawia, że jest nieodłącznym elementem każdego towarzystwa.

Sara jest również niezwykle empatyczna i chętna do pomocy innym. Gdyby tylko miała możliwość, zawsze byłaby gotowa wyciągnąć pomocną dłoń i wesprzeć każdego potrzebującego. Jej serce jest w pełni otwarte dla innych, a troska o dobro i szczęście innych osób jest dla niej priorytetem. Sara Jezuit szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Jej zdolność do nawiązywania relacji i zjednywania sobie sympatii sprawia, że jest ulubienicą zarówno uczestników, jak i widzów.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali.

Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju jest bezstresowy, uczestników czekają niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

W programie "Hotel Paradise All Stars" występują:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl 25 maja tego roku. Emisja odcinków w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości