Patrycja Markowska o niezapomnianym locie i Edycie Górniak. "Soczyście pocałowałam ją w usta"

Patrycja Markowska całowała się z Edytą Górniak
Patrycja Markowska całowała się z Edytą Górniak
Źródło: MWMEDIA
Patrycja Markowska udzieliła niedawno wywiadu, w którym podzieliła się zaskakującą historią. Artystka wraz z innymi muzykami miała zagrać koncert na stadionie Wembley. Jednak najciekawszym elementem przygody okazał się wspólny lot. Patrycja Markowska opowiedziała, co działo się na pokładzie!

W kwietniu 2015 roku w Londynie zorganizowano nietypowy koncert. Na słynnej Wembley Arena zaśpiewali najwięksi polscy artyści. Top Music Wembley to wydarzenie skierowane do Polaków, których liczna grupa zamieszkuje Wyspy Brytyjskie. Wówczas na scenie stanęli m.in. Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny czy zespoły LemON i Zakopower. Nie zabrakło tam również Patrycji Markowskiej oraz Edyty Górniak.

Patrycja Markowska o pocałunku z Edytą Górniak

Zaproszenie na Top Music Wembley było nie lada wyróżnieniem. Po latach Patrycja Markowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o szczegółach wspólnej podróży do Londynu. Wokalistka udzieliła wywiadu, podczas którego Karol Paciorek zapytał ją o "sytuację w samolocie". Patrycja Markowska przyznała, że po tym locie leczyła kaca przez kolejne 6 dni. Ale to nie był koniec zaskakujących wyznań!

Wszyscy mieliśmy założenie, tak czułam, że jedziemy na piękny koncert, do pracy, że będziemy w dobrej formie, tylko... sprawy miały się tak, że już na lotnisku zaczęliśmy się bratać, przytulać, robiliśmy sobie zdjęcia, śmialiśmy się, wspominaliśmy. Zrobiło się tak wesoło, że dwóm muzykom zawirowało w głowie od zbyt szybkiego "dotlenienia". Jeden z nich był z mojego bandu. Ponieważ mocno im zawirowało w głowie, to stewardesa nie wpuściła ich na pokład. Żeby wyjąć ich bagaże, samolot stał kilka godzin
- przyznała Patrycja Markowska.

Samolot pełen rozbawionych muzyków stał na pasie startowym przez trzy godziny. Artyści w pełni wykorzystali dany im czas. Szczególnie Edya Górniak dała się ponieść szczęśliwej chwili i wcieliła się w zaskakującą rolę.

"Działy się przeróżne rzeczy, bardzo wesołe. Pamiętam, że Edyta Górniak śpiewała hymn Polski do tej słuchawki, potem roznosiła batoniki jako stewardesa, pamiętam, że soczyście pocałowałam ją w usta... To było tak urocze..." - zdradziła Patrycja Markowska.

Wokalistka dodała, że to była jedna z ostatnich takich przygód w jej karierze. Na drugi dzień czuła się okropnie i miała wyrzuty sumienia, że na koncercie nie była w najlepszej formie.

To był jeden z moich ostatnich takich wybryków. Najgorzej jest pić w samolocie. Nie wypiłam dużo tego dnia, ale pamiętam, że następnego dnia myślałam, że umrę. Miałam wyrzuty sumienia, że nie byłam w formie. Nie czułam się na scenie wystarczająco ok i obiecałam sobie, że nigdy już czegoś takiego nie zrobię
- dodała.
czt_22
Patrycja i Grzegorz Markowscy o pracy nad wspólną płytą
Patrycja i Grzegorz Markowscy o pracy nad wspólną płytą

Patrycja Markowska - kariera, życie prywatne

Patrycja Markowska jest polską wokalistką i autorką tekstów, córką słynnego Grzegorza Markowskiego. Artystka poszła w ślady ojca i w pełni wykorzystuje odziedziczony po nim talent. Zadebiutowała w 1994 roku w muzycznym programie dla dzieci i młodzieży. W 2001 roku wydała debiutancki album i od tamtej pory jest jedną z topowych polskich wokalistek. Prywatnie jest w związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Para wychowuje syna Filipa Krystiana.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości