Marcela Leszczak i Michał Koterski są parą z burzliwą historią. Niedawno modelka odpowiedziała na zaczepkę fana, który zapytał o związek jej partnera z Dagmarą Bryzek. Marcela Leszczak odpowiedziała, ucinając wszelkie plotki.
Marcela Leszczak jest laureatką konkursów piękności. Pierwsze kroki w wielkim świecie mody stawiała dzięki programowi "Top Model". Dotarła do samego finału, w którym walkę o zwycięstwo przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Ostatecznie jej kariera potoczyła się zupełnie inaczej i Marcela Leszczak próbowała swoich sił w aktorstwie.
Marcela Leszczak i Michał Koterski - historia burzliwej miłości
Ponowny rozgłos przyniósł modelce związek z Michałem Koterskim. Para poznała się w sylwestrową noc z 2016 na 2017 rok. Marcela przyszła wówczas na występ aktora i, dzięki koleżance, spotkała się z nim przed spektaklem, w garderobie. Tak w wywiadzie dla "Vivy!" aktor wspominał pierwsze spotkanie:
Tuż przed spektaklem producentka przyprowadziła do garderoby Marcelę. Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie. Widziałem, że ona też się zawstydziła, wbiła wzrok w telefon i tak staliśmy obok siebie, nie rozmawiając, co było bardzo krępujące. Zaczął się spektakl, a ja nie mogłem skupić się na graniu, cały czas myślałem o tym, gdzie ona siedzi. Pierwszy raz po dwóch latach grania tej sztuki patrzyłem na widownię, szukając jej wzrokiem. Chciałem dla niej zagrać jak najlepiej. Kiedy w końcu ją znalazłem i zobaczyłem, jak ona na mnie patrzy, byłem ugotowany, załatwiony. Było po mnie- mówił Michał Koterski.
Para spędziła ze sobą całą sylwestrową noc. Udała się do klubu - miejsca, które kiedyś było dla Michała Koterskiego codziennością. Aktor przez wiele lat zmagał się uzależnieniami. Ostatecznie, lekko zagubieni, przegadali całą noc, spotkali się następnego dnia, a po zaledwie 11 kolejnych Michał Koterski wyznał Marceli Leszczak miłość. Parę dzieli znaczna różnica wieku - w dniu spotkania aktor miał 37 lat, a modelka jedynie 24. To nie było dla nich przeszkodą. Po 23 dniach ogłosili zaręczyny, a niedługo później w mediach pojawiła się informacja o tym, że spodziewają się dziecka. Syn Fryderyk przyszedł na świat po niespełna roku od pierwszego spotkania.
Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Niedługo później media obiegła informacja o kryzysie i rozstaniu. Michał Koterski zaczął spotykać się z 23-letnią Dagmarą Bryzek, aktorką serialową. Para brylowała na czerwonym dywanie, choć aktor wciąż pozostawał w kontakcie z byłą partnerką. Po miłosnych perypetiach ostatecznie Michał Koterski wrócił do Marceli Leszczak i para ponownie się zaręczyła.
Marcela Leszczak wypomina Michałowi Koterskiemu związek z Dagmarą Bryzek?
Pomimo ponownego szczęścia, które zagościło w domu Michała Koterskiego, fani wciąż są ciekawi, jak im się układa. Niedawno Marcela Leszczak zorganizowała na swoim profilu na Instagramie zabawę w Q&A, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Jeden z obserwatorów zapytał wprost, czy zdarza jej się wypominać partnerowi poprzedni związek.
Haha tak, ale to raczej w formie żartu i zaczepnie. Nigdy na poważnie. Dla nas to temat przegadany i zamknięty- odpowiedziała Marcela Leszczak.
Fani byli ciekawi, czy modelka nie żałuje, że rozstała się z Michałem Koterskim. Marcela Leszczak stwierdziła, że nie.
Gdyby to się nie wydarzyło, nie bylibyśmy w tym miejscu i nie z tym doświadczeniem. Dziś wiemy, że bardzo chcemy być ze sobą- napisała.
Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.
Przeczytaj też:
- Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje przeprowadzkę. Luksusowa willa robi wrażenie
- Maffashion broni influencerów. "Tutaj wszyscy są wrzucani do jednego worka"
- R. Kelly usłyszał wyrok. Czeka go długa odsiadka
Autor: Dominika Kowalewska
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA