Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z nowym partnerem. Wybrali się na ferie do ciepłych krajów

Patrycja Markowska
Patrycja Markowska
Źródło: MWMEDIA
Patrycja Markowska otworzyła serce po rozstaniu z aktorem Jackiem Kopczyńskim i szybko zawitała w nim nowa miłość. Gwiazda wyznała ostatnio, że jest bardzo zakochana i wręcz czuje się jak nastolatka. Wokalistka wybrała się na urlop z ukochanym. Dodała wspólne zdjęcie na Instagramie.

Patrycja Markowska to autorka utworów takich jak "Świat się pomylił" czy "Dzień za dniem". Prywatnie jest córką tancerki Krystyny Markowskiej i Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Z byłym partnerem Jackiem Kopczyńskim doczekała się syna Filipa. Wszytko wskazuje na to, że 15-latek wybrał się na ferie razem z mamą i jej nowym partnerem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Partycja Markowska pokazała zdjęcie z ukochanym

Patrycja Markowska udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Twój Styl", w którym zdradziła, że po rozstaniu z poprzednim partnerem zdecydowała się zamknąć ten rozdział i otworzyć serce na nową miłość. Aktualnie artystka cieszy się nowym związkiem.

"Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział. Nie jest idealnie, były momenty, gdy Jacek i ja chcieliśmy pourywać sobie głowy. Ale szanuję czas przeżyty razem. Mamy wspaniałego syna, nie palimy mostów, nie niszczymy się. To dobry punkt startu dla nowej relacji. Jestem w dobrym momencie życia: przeżywam zakochanie, rodzaj euforii. Cudownie się przekonać, że jeszcze mogę to czuć" - wyznała.

Wokalistka postanowiła pochwalić się partnerem na Instagramie. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia, na których widzimy, jak przytula ją ukrywający twarz za kowbojskim kapeluszem mężczyzna.

"Ferie" - podpisała fotografie piosenkarka, co wskazuje na to, że podczas wyjazdu towarzyszy jej syn.

Na Instastories piosenkarka wrzuciła więcej zdjęć z urlopu. Widzimy, jak relaksuje się na plaży. Po pięknej pogodzie i krajobrazach można stwierdzić śmiało, że jest to wyjazd zagraniczny.

Partycja Markowska na wyjeździe
Partycja Markowska na wyjeździe
Źródło: Instagram

Fani nie mogą się doczekać, aż Partycja Markowska pokaże partnera w całej okazałości. W sekcji komentarzy nie mogło zabraknąć gratulacji i ciepłych słów od bliskich przyjaciół i obserwatorów.

"Uściski dla was", "Szczęścia kochani"; "Powstaną piękne piosenki o miłości"; "No i pięknie, życzę Ci słońce kochane szczęścia w miłości, kochaj i bądź kochana, prawdziwa miłość daje powera" - czytamy.

Patrycja Markowska o rozwodzie i nowej miłości

Patrycja Markowska opowiedziała w ostatnim wywiadzie o trudnych chwilach związanych z rozwodem i nowym uczuciu. Związki zawsze były dla niej inspiracją do tworzenia muzyki, a uczucia były motorem napędowym jej tekstów. Po latach doświadczeń artystka nie chce już jednak zagłuszać smutków pracą. Stała się świadomą kobietą, która akceptuje siebie i rozwija się nie tylko w dziedzinie artystycznej, ale także jako osoba zdolna do szczęścia bez konieczności ciągłego poszukiwania akceptacji od innych.

"Nakręcałam się na to, jaka chciałabym być, próbowałam doskoczyć... Aż nastąpił zwrot, jakby zadziałała samospełniająca się przepowiednia. Poczułam się dobrze w moim ciele, doceniłam siebie za energię, która przyciąga do mnie ludzi, nie tylko na koncerty" - mówiła.

Pytana o chwile wątpliwości, czy jeszcze ktoś ją pokocha szczerze, artystka przyznała, że takie myśli się pojawiły. Jednak teraz doświadcza miłości, która ją zachwyca i przynosi radość. Piosenkarka podkreśliła też, że wiek nie jest przeszkodą w odnalezieniu prawdziwej miłości, a dojrzałość przynosi zdolność do dokonywania świadomych wyborów.

"Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać. Unikam tych, co wprowadzają do mojego życia zamęt. Zaczęłam dbać o swój komfort. Kiedyś pociągał mnie życiowy rollercoaster. Dziś dążę do zdrowych proporcji między pracą, miłością, byciem mamą, partnerką, córką. Tak objawia się moja dojrzałość" - mówiła Patrycja Markowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości