Paulina Holtz porównała swoje zdjęcia sprzed lat. Fani oniemieli z zachwytu

Paulina Holtz
Paulina Holtz
Źródło: MWMEDIA
Paulina Holtz porównała swoje aktualne zdjęcie do fotografii sprzed lat. Fani nie ukrywają swojego zaskoczenia i są zdumieni młodzieńczą aparycją gwiazdy. W pozostawionych komentarzach nie kryją słów podziwu.

Od najmłodszych lat Paulina Holtz jest związana z aktorstwem. Gwiazda pochodzi z artystycznej rodziny. Odziedziczyła talent po mamie aktorce — Joannie Żółkowskiej i ojcu, reżyserze — Witoldzie Holtzu. Paulina Holtz jest również szczęśliwą matką dwójką córek. Chociaż gwiazda rzadko dzieli się ze swoim prywatnym życiem, to aktywnie wykorzystuje swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje swój wegański styl życia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Holtz pokazała zdjęcie sprzed lat

Paulina Holtz za pomocą swojego instagramowego konta opublikowała dwa zdjęcia. Na jednym z nich widzimy ją uchwyconą na kadrze sprzed lat, natomiast na drugim możemy zobaczyć, jak aktualnie wygląda. Do swojego porównania gwiazda dodała dowcipny podpis, w którego treści przytoczyła sytuację sprzed lat.

"Kilka dni temu, koleżanka aktorka, z którą gram w jednym serialu od prawie 30 lat zobaczywszy mnie na planie, długo mi się przyglądała, a potem z dużą dozą niepewności zapytała: 'Czy ty jesteś Paulina Holtz?! Bardzo się zmieniłaś, nie poznałabym'... Rany julek, ja rozumiem, że była 8:00 rano a ja bez makijażu, ale z drugiej strony naprawdę się aż tak zmieniłam, żeby mnie na ulicy nie dało się poznać? Nie wydaje mi się. PS: Te zdjęcia różni minimum 20 lat a może więcej" - napisała

Nowym postem Paulina Holtz zaskoczyła nie tylko przyjaciół ze środowiska aktorskiego, ale również wielbicieli, którzy uważnie śledzą jej karierę od lat. Wielu fanów aktorki zwróciło uwagę na to, że na obu fotografiach jest niemal identyczna, a czas się dla niej zatrzymał.

"Oprócz koloru włosów, zmian nie widzę. Uważam, że czas się dla ciebie zatrzymał";

"Dla mnie ta sama piękna kobieta" - czytamy w komentarzach.

Paulina Holtz o akceptacji siebie i sesji w "Playboyu"

Jakiś czas temu Paulina Holtz udzieliła wywiadu Kalinie Szymankiewicz, w którym poruszała wiele osobistych tematów, od swojej pasji do fotografii po relacje z rodzicami i córką. Aktorka szczerze wyznała, jak wiele ceni w sobie — zarówno swoje ciało oraz duszę, jak i również docenia drogę, którą przeszła w swoim życiu.

- Lubię siebie. Lubię to, że moje dzielne ciało wydało na świat dwie córki, przebiegło dwa maratony, umie tańczyć, boksować, strzelać z pistoletu, dźwigać ciężary, jeździć na wrotkach, na snowboardzie, przytulać się, rąbać drewno i jeszcze wiele, wiele innych rzeczy. Jest giętkie, silne i wytrzymałe. Lubię to, że zupełnie nie muszę się już podobać nikomu poza sobą. Mam masę pasji i poczucie, że jest tyle fantastycznych rzeczy, których mogę się nauczyć. Nie umiem się nudzić, wiele rzeczy mnie interesuje i nie czuję się związana z jedną, np. z aktorstwem. Dzięki temu mam oczy i umysł zawsze szeroko otwarte - wyznała.

Paulina Holtz w 2004 roku brała udział w sesji dla "Playboy'a", po latach wyznała, że dla niej to było swego rodzaju "wcielenie się w jedną z ról".

- To była jedna z moich ról i tyle. Zdjęcia w "Playboyu" nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Są tak wyretuszowane, że właściwie ciężko stwierdzić, czy to jeszcze ja. Ale fajnie było wymyślać klimat tej sesji, a potem wcielić się w aktorkę, która pozuje do zdjęć do "Playboya". Ekipa i atmosfera były super, miejsce piękne — niestety już nieistniejący hotel Rialto utrzymany w ukochanych przeze mnie latach 20./30. XX wieku - dodała.

Całą rozmowę możecie znaleźć tutaj: Paulina Holtz o kobiecości, macierzyństwie i sesji w "Playboyu". Jakie ma relacje z córkami i mamą?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości