Paulina Koziejowska na wakacjach z Maciejem Orłosiem. "To dla nas sprawdzian"

Maciej Orłoś świętuje urodziny Pauliny Koziejowskiej
Maciej Orłoś świętuje urodziny Pauliny Koziejowskiej
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spędzają wakacje w Hiszpanii. Dziennikarka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych relacjami z ich słonecznego wypoczynku. Znalazła jednak czas, by udzielić wywiadu i jak przyznaje, wspólnie spędzone dwa tygodnie będą dla ich związku poważnym sprawdzianem.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś przez długi czas ukrywali swój płomienny związek. Od niedawna jednak coraz chętniej pozują razem do zdjęć. W ostatnim wywiadzie dziennikarka przyznała, kto naprawdę odpowiada za organizację ich wyjazdu i czym są dla nich obecne wakacje. 

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na wakacjach 

Choć na początku związek Pauliny Koziejowskiej i Macieja Orłosia budził wiele kontrowersji, para systematycznie udowadnia, że różnica wieku nie ma dla nich znaczenia i tworzą zgrany duet. Jak się okazało, zakochani idealnie dobrali się także pod względem organizacji podróży, o czym dziennikarka opowiedziała w wywiadzie dla portalu fakt.pl. 

"Maciej wszystko pięknie zorganizował, nie lubimy hoteli, znalazł więc przepiękny apartament na wzgórzach, skąd mamy piękny widok na morze i miasteczko. Choć do morza mamy kawałek, jest rewelacyjnie. (...) To nasze pierwsze wspólne, prawdziwe wakacje. Wcześniej zdarzało nam się wyskoczyć gdzieś na dwa, trzy dni. Teraz jesteśmy tylko dla siebie przez dwa tygodnie. Śmieję się, że to dla nas sprawdzian" - powiedziała

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś - związek i miłość

Jak zadeklarowała Paulina Koziejowska, wakacje w Hiszpanii chce spędzić na zwiedzaniu i szkoleniu języka. Wraz z Maciejem Orłosiem wynajęli auto, by dotrzeć w najpiękniejsze zakamarki państwa a wolne chwile spędzają na uczeniu się języka i fotografowaniu się w pięknej, nadmorskiej scenerii. 

"Choć jest straszny upał i jest 36 stopni, chcemy zwiedzać, wynajęliśmy więc auto, by trochę pojeździć i zobaczyć ciekawe miejsca w okolicy. Ja kocham Hiszpanię i mówię po hiszpańsku, więc dla mnie to świetna okazja, by podszkolić język, a przy okazji uczę Maćka słówek. On odwzajemnia mi się pięknymi fotografiami. Uwielbiam zdjęcia z wakacji, Maciej jest bardzo cierpliwy i robi mi rewelacyjne zdjęcia" - wyznała dziennikarka w rozmowie z tabloidem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości