Paulina Koziejowska o świętach z Maciejem Orłosiem. "Nasze pierwsze wspólne" [TYLKO U NAS]

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spędzą Boże Narodzenie razem
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spędzą Boże Narodzenie razem
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Paulina Koziejowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o przygotowaniach do Bożego Narodzenia, które w tym roku będzie dla niej wyjątkowe. Dziennikarka i jej ukochany Maciej Orłoś po raz pierwszy spędzą okres świąt razem. Będą piec wspólnie pierniczki i celebrować rodzinny czas. "Nie mogę się doczekać tego wszystkiego, bo takie świąteczne domowe tematy bardzo zbliżają" - powiedziała nam Paulina Koziejowska.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś bardzo długo ukrywali swój związek w tajemnicy przed mediami i nie opowiadali publicznie o swoim życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu zakochani postanowili podzielić się swoim szczęściem z fanami i potwierdzili, że łączy ich prawdziwa miłość. Od tamtej pory partnerzy chętnie razem podróżują i publikują romantyczne zdjęcia ze wspólnych wojaży. Teraz jednak czeka ich niezwykły czas przygotowań do Bożego Narodzenia, które po raz pierwszy spędzą w swoim towarzystwie.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś przygotowują się do pierwszych świąt razem

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś niedawno wrócili z romantycznego wypadu w polskie góry i zaczynają już przygotowania do ich pierwszych, wspólnych świąt Bożego Narodzenia. O tym wyjątkowym dla nich czasie opowiedziała w rozmowie z nami Paulina Koziejowska.

- To będą nasze pierwsze wspólne święta. Spędzimy je oczywiście razem i rodzinnie. Właśnie trwają przygotowania harmonogramu. W domu tworzymy już świąteczny klimat. Na razie pojawiły się u nas małe choineczki, lampki, gwiazda betlejemska. Niebawem przyjdzie czas na dużą choinkę, no i pojawi się zapach pierniczków. Plan jest taki, że będziemy piec je razem. Nie mogę się doczekać tego wszystkiego, bo takie świąteczne domowe tematy bardzo zbliżają - powiedziała Paulina Koziejowska.

Zapytaliśmy prezenterkę o to, kto w ich związku jest "mistrzem prezentów". Ukochana Macieja Orłosia nie ukrywa, że ten aspekt świąt jest dla niej bardzo ważny

- Uważam, że też są bardzo ważne, bo świadczą o tym, czy jesteśmy uważni względem siebie, czy wsłuchujemy się w swoje potrzeby i czy znaleźliśmy czas dla tej drugiej osoby, żeby sprawić jej przyjemność. I obydwoje jesteśmy w tym mistrzami. Ja mam co prawda łatwiejsze zadanie, bo Maciej jest minimalistą i nie gromadzi ubrań. Wiec tu mam pole do popisu - wyjaśniła.

Paulina Koziejowska o Nowym Roku. "Wiążemy z nim wiele dobrych myśli"

Paulina Koziejowska zdradziła nam także plany na nadchodzącego Sylwestra. Dziennikarka i Maciej Orłoś żyją bardzo aktywnie, a ich harmonogram jest przeważnie wypełniony po brzegi. W wolnych chwilach od pracy zakochani chętnie podróżują, a w kwestii powitania Nowego Roku nie mogą narzekać na brak propozycji od przyjaciół. Para mimo to rozważa spędzenie tej najważniejszej nocy w roku we dwoje w ich domowym zaciuszu.

- Sylwestrowych propozycji kilka się pojawiło, ale nie wiem, czy nie mamy tak naprawdę ochoty zaszyć się razem w domu i w domowym klimacie ciepło powitać ten nowy rok, z którym wiążemy wiele dobrych myśli - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości