Paulina Koziejowska żąda przeprosin od Julii Wieniawy. Chodzi o ostre słowa aktorki

Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska
Źródło: MWMEDIA
Jakiś czas temu w mediach zawrzało za sprawą słów, jakie Paulina Koziejowska wypowiedziała w mediach społecznościowych pod adresem Julii Wieniawy. Trwa medialna burza między paniami. Paulina Koziejowska żąda przeprosin od gwiazdy.

Julia Wieniawa jest uznawana za ikonę mody. Dwa tygodnie temu podczas eventu na warszawskich salonach postanowiła założyć odważną stylizację. Była to czarna sukienka z dużą ilością rozcięć, w tym na biuście. Modowi krytycy i media rozpisywali się o kreacji gwiazdy w superlatywach. Paulina Koziejowska postanowiła jednak za pomocą mediów społecznościowych, wyrazić swoje zdanie na temat kreacji Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Paulina Koziejowska skrytykowała stylizację Julii Wieniawy

Prezenterka zamieściła w sieci filmik, w którym wyraziła swoje zdanie na temat kreacji Julii Wieniawy. Paulina Koziejowska podkreśliła swoje zdziwienie, że Julia Wieniawa w rozmowie z nami powiedziała, że nie chce być nazywana celebrytką i nie chce, aby ktoś pisał o jej makijażu i stylizacji.

Julia Wieniawa postanowiła na łamach jednego z portali, odpowiedzieć co myśli o słowach partnerki Macieja Orłosia.

"Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Paulina Koziejowska postanowiła skomentować słowa celebrytki.

"Julia tą kwiecistą wypowiedzią sama wystawiła sobie świadectwo. Musiałaby mnie najpierw przeprosić. Publicznie. Wypowiedź przecież była do kamery" - wyznaje Paulina Koziejowska.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem

Jakiś czas temu Paulina Koziejowska na Instagramie poinformowała swoich fanów o związku z Maciejem Orłosiem. Para od tego czasu nie kryje się ze swoim uczuciem. Jak powiedziała w rozmowie z reporterką Aleksandrą Głowińską, poznała się z dziennikarzem na jednym z branżowych eventów.

Paulina Koziejowska dodała również w rozmowie z naszą reporterką, że jest jej przykro, że ludzie oceniają ich relacje, tylko przez pryzmat różnicy wieku, jaka ich dzieli.

"Jest mi przykro i w pewnym momencie zaczynam mnie to irytować. My w Polsce mamy jakieś standardy jeśli chodzi o różnice wieku w związku, zastanawiam się w związku z tym, jaka powinna być ta standardowa różnica wieku według tych stereotypów. To jest przykre, smutne" - powiedziała.

Prezenterka powiedziała również, że najważniejsza jest miłość, która uskrzydla.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Zobacz też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości