Paulina Krupińska-Karpiel na zdjęciu z 7-letnią córeczką. "Ale urosła"

Autor:
Norbert
Żyła

Paulina Krupińska-Karpiel wrzuciła do sieci urocze zdjęcie, na którym pozuje z 7-letnią córką. Obie na fotografii ubrane są w tradycyjne góralskie stroje. Internauci nie kryją zachwytu i zauważają jak bardzo pociecha gwiazdy już urosła.

Paulina Krupińska-Karpiel jest jedną z prowadzących śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN". Prywatnie gwiazda od 2014 r. jest w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para pobrała się i mają córeczkę Antoninę, która przyszła na świat w 2014 r. W 2017 r. urodził się ich synek Jędrzej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Paulina Krupińska-Karpiel na zdjęciu z córeczką

Paulina Krupińska-Karpiel często udziela się w swoich mediach społecznościowych, które są dla gwiazdy rewelacyjnym sposobem na kontakt z fanami. Prowadząca "Dzień dobry TVN" regularnie dzieli się za ich pomocą chwilami ze swojego życia. Tak było i tym razem.

Paulina Krupińska-Karpiel w drugi dzień świąt dodała zdjęcie ze swoją 7-letnią córeczką Antoniną. Na wspomnianej fotografii obie pozują w tradycyjnych góralskich strojach. Z relacji gwiazdy wynika, że wraz z pociechą wzięła udział w chrzcie świętym. Prowadząca "Dzień dobry TVN" zdecydowała się jedynie na umieszczenie krótkiego opisu pod wspomnianym zdjęciem.

"Tosińka. Świętujecie dalej?" - napisała gwiazda.

Pod fotografią Pauliny Krupińskiej-Karpiel natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy byli pod wrażeniem tego, jak bardzo Antosia już wyrosła oraz podziwiali piękne zdjęcie.

"Ale urosła";

"Jak pięknie" - pisali fani.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi podczas programu "Azja Express"

Paulina Krupińska-Karpiel jakiś czas temu w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak przeżyła rozłąkę z dziećmi, podczas gdy stawiała czoła wyzwaniom programi "Azja Express".  Gwiazda opowiedziała również o tym, jak wzruszającym momentem był dla niej powrót do najbliższych.

- Słuchaj, ja powiedziałam im, że jak dojdę daleko, to moje dzieci dostaną prezenty, które będą mogły same sobie wybrać w sklepie z zabawkami. Więc one nie chciały, żebym ja wróciła szybko. Musiałam ich przekupić i jak wykonywałam telefon raz na jakiś czas i dzwoniłam, tak mówiły "mamusiu proszę, nie mów, że odpadłaś, nie mów, że odpadłaś, bo my nie chcemy, żebyś jeszcze wracała". Ja już mówię co za po prostu straszne dzieci... Wiesz, sama się z siebie śmiałam, że zaszantażowałam dzieciaki zabawkami... No ale tak trochę to było - powiedziała wyraźnie rozbawiona gwiazda.

Dalej Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała o tym, jak wzruszającym momentem był dla niej powrót do rodziny. Jak wspomina, najbliżsi przygotowali dla niej niespodziankę.

- Dzieci przyjechały na lotnisko z mężem... W domu miałam ogromny komitet powitalny. Przyszły sąsiadki, miałam piękne dekoracje w domu "mamusiu jesteś najlepsza". Dostałam od nich piękne laurki, każdy własnoręcznie przygotował mi prezent. To nie tylko były moje dzieci, ale również koleżanki i koledzy moich dzieci. To było bardzo wzruszające - wspomina.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości