Paulina Krupińska-Karpiel uczciła urodziny babci. Pokazała rodzinne zdjęcie. Widzicie podobieństwo?

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska-Karpiel zdobyła ogromną sympatię tysięcy fanów dzięki swojemu profesjonalizmowi, ciężkiej pracy i urokowi osobistemu. Miss Polonia z 2012 roku od trzech lat jest prowadzącą programu "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie tylko z zainteresowaniem obserwują jej występy na ekranie, ale również śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych.

Internauci chętnie odwiedzają profil Pauliny Krupińskiej-Karpiel na Instagramie, gdzie mogą zajrzeć do jej codziennego życia. To właśnie tam regularnie dzieli się kulisami pracy, sesji zdjęciowych, relacjami z podróży oraz chwilami spędzonymi w towarzystwie najbliższych. Ostatnio na jej koncie pojawiła się ujmująca rodzinna fotografia. Na tym zdjęciu pojawiła się razem ze swoją babcią Stasią oraz córką Antosią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o modelingu. Chciałaby wrócić na wybieg?
Paulina Krupińska przez wiele lat pracowała jako modelka. Była Miss w rozmowie z nami zdradziła, czy tęskni za emocjami, jakie dawał jej wybieg.

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcie z babcią

Paulina Krupińska-Karpiel, prowadząca program "Dzień Dobry TVN", konsekwentnie chroni prywatność rodziny, oddzielając życie osobiste od pracy zawodowej. Jest to ukłon w kierunku ochrony swoich najbliższych przed nadmiernym eksponowaniem w mediach. Ukochana Sebastiana Karpiela-Bułecki, dba o prywatność swoich dzieci, 8-letniej Antoniny i 6-letniego Jędrzeja.

Ostatnio Paulina Krupińska-Karpiel świętowała urodziny babci w gronie bliskich. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie prywatne zdjęcie, na którym pozuje razem z babcią i córką.

"Cudowny to był dzień" - napisała gwiazda.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których składano życzenia solenizantce. Nie brakowało również komentarzy osób, które zwracały uwagę na podobieństwo między paniami:

 • "Teraz widać po kim odziedziczyłaś dobre geny i urodę."
  • "Jakie z Babcią jesteście podobne."
   • "Jejciu, jaka cudowna jest ta Pani Babunia...!"
    • "Cudowna kobieca trojeczka, a dla babci wszystkiego najlepszego."
     • "Wszystkiego co najlepsze Trzeba tak bardzo cieszyć się każdym dniem z bliskimi."
      • "Teraz widać po kim odziedziczyłaś dobre geny i urodę."

       Paulina Krupińska-Karpiel nazywa babcię "maleńka"

       Paulina Krupińska-Karpiel nie po raz pierwszy podzieliła się zdjęciem ze swoją babcią. Wcześniej opublikowała fotografię z ich wspólnego spaceru po warszawskich Łazienkach. Była to dla niej wyjątkowa chwila szczęścia. Na zdjęciu, które opisała jako "Moja maleńka Babunia", widzimy Paulinę, jej babcię oraz matkę. Spędziły prawie dwie godziny na spacerze, ciesząc się wspólnym czasem w kobiecym gronie.

       Dlaczego prezenterka nazywa babcię "maleńka"? Okazuje się, że różnica wzrostu między Pauliną Krupińską-Karpiel a jej babcią jest znacząca, co jest zauważalne na zdjęciu. Modelka jest znacznie wyższa od swojej babci. Edyta Golec postawiła zabawne pytanie: "Paula, a czy chociaż dziadek był wysoki?". Koleżanka odpowiedziała, że jej dziadek był zdecydowanie wyższy i to geny z jego strony rodziny odpowiadają za różnicę we wzroście między nią a jej babcią.

       Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

       Czytaj też:

       Autor: Kamila Jamrożek

       Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

       podziel się:

       Pozostałe wiadomości