Paulina Krupińska świętuje urodziny córki. Pokazała niepublikowane zdjęcia

Paulina Krupińska świętuje urodziny córki
Paulina Krupińska świętuje urodziny córki
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska postanowiła się pochwalić na Instagramie wyjątkową rocznicą. Jej córka Antonina świętuje dziś 7. urodziny. Z tej okazji dumna mama podzieliła się na Instagramie wcześniej niepublikowanymi zdjęciami córki. "Pamiętam, kiedy pierwszy raz ją przytuliłam" - napisała.

Paulina Krupińska od 2014 r. związana jest ze stacją TVN. Najpierw debiutowała jako współprowadząca programu dla TVN Style "Klinika urody", w kolejnych latach prowadziła programy: "Sekrety Doliny Inków", oraz "Wychować i nie zwariować". Od 5 marca 2020 r. współprowadzi poranny program "Dzień dobry TVN" razem z Damianem Michałowskim.

Paulina Krupińska świętuje urodziny córki

Prywatnie od 2014 r. Paulina Krupińska związana jest z muzykiem i liderem grupy Zakopower, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para pobrała się w 2018 r., kiedy na świecie już była ich dwójka dzieci, bowiem prezenterka i muzyk doczekali się siedmioletniej córki Antoniny i pięcioletniego syna Jędrzeja.

Teraz prezenterka ma prawdziwy powód do świętowania. Jej córka kończy 7 lat. Z tej okazji Paulina Krupińska podzieliła się z internautami poruszającym wpisem na Instagramie.

Zobacz wideo:

czt_elvispremiera_krupinska-zwiazek
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Paulina Krupińska pokazała wcześniej niepublikowane zdjęcia córki

Prezenterka napisała:

"Tosia, Tosińka ma dzisiaj 7. urodziny. Pamiętam ten dzień 27.07.2015 kiedy pierwszy raz ją przytuliłam. Chciałabym zatrzymać ten moment na zawsze, zdążyłam się obrócić, a ona już za miesiąc idzie do szkoły. Pragnę, żeby nigdy nie straciła swojej energii, pomysłowości, kreatywności i ciekawości światem. Sto lat dla Tosi" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy dołączyli się życzeń.

"Sto lat dla Tosi", "Jaka piękna jest, podobna do mamy", "Wszystkiego najlepszego Tosieńko, bądź szczęśliwa", "Całus dla mojej chrześnicy", "Buziaki urodzinowe dla Tosi" - pisali inernauci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości