Paulina Papierska kocha rolę mamy. Jak dziś wygląda zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model"?

Paulina Papierska - co robi dziś zwyciężczyni pierwszej
Paulina Papierska
Źródło: MWMEDIA
Paulina Papierwska była pierwszą w historii zwyciężczynią polskiej edycji programu "Top Model". Jury i widzowie pokochali jej wrażliwość i delikatność, które jednocześnie nie pozwoliły jej na utrzymanie się w zawodzie. Modeling Paulina Papierska zamieniła na macierzyństwo i wygląda na to, że jest w tej roli naprawdę szczęśliwa.

Trzynaście lat temu Paulina Papierska wygrała "Top Model". Początkowo nieśmiała i zamknięta w sobie piękność z czasem zyskała to, co najważniejsze w tym zawodzie. Niemniej już pierwszy występ zrobił duże wrażenie na jurorach, co zaowocowało kontraktem z prestiżową agencją. Szybko okazało się jednak, że świat modelingu nie był dla niej. Zamiast kontynuować karierę, zdecydowała się skupić na rodzinie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_11
Relacja z finału 11. edycji "Top Model". Anja Rubik nie widzi Klaudii w świecie mody
Źródło: "Co Za Tydzień"

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". Jak wygląda po 11 latach?

Urodziła się w 1991 roku, a gdy wzięła udział w show TVN, miała zaledwie 19 lat. Paulina Papierska pochodzi z małego miasteczka - Zbąszynka w województwie lubuskim. Chociaż początkowo planowała studiować położnictwo, po maturze znajomi namówili ją do udziału w programie Top Model. Idąc na casting, nie miała większych nadziei, bo wszystkie jej zgłoszenia do agencji modelek były odrzucane ze względu na niski wzrost (Paulina ma 172 cm). Mimo to, jury już podczas castingu było nią zachwycone.

Podczas udziału w programie Paulina Papierska musiała przejść długą drogę, pracując głównie nad swoim charakterem. Była znana z tego, że nie ukrywa emocji i często płakała, co przysporzyło jej złośliwych komentarzy i przydomków, takich jak "płaczka" czy "beksa". Niemniej, pomimo tych trudności, udało jej się wygrać pierwszą edycję Top Model i zdobyć nagrodę w postaci kontraktu z prestiżową agencją, sto tysięcy złotych, sesję okładkową i kontrakt z firmą kosmetyczną.

Paulina Papierska z "Top Model" rzuciła karierę

Paulina Papierska była reprezentowana w Polsce przez agencję D'Vision, ale szybko zdała sobie sprawę, że świat modelingu to dla niej za wiele i że nie jest w stanie konkurować z bardziej charyzmatycznymi modelkami. Chociaż pojawiła się w kilku kampaniach reklamowych oraz w pokazach polskich marek, ostatecznie zdecydowała się zrezygnować z kariery modelki i skupić na innych aspektach swojego życia.

Życiowo związała się z piłkarzem norweskiego klubu FK Tønsberg Adamem Pytlem. Para zamieszkała w Norwegii, gdzie wychowują swoich dwóch synów, Gabriela i Alexa. Była modelka aktywnie angażuje się w edukację swoich dzieci, ucząc ich miłości do natury i zwierząt.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości