Paulina Smaszcz ujawnia tajemnicę dotyczącą zdrowia. Dziennikarka leczy się onkologicznie


Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz o stanie zdrowia. Leczy się onkologicznie i neurologicznie
Źródło: MWMEDIA
Paulina Smaszcz od tygodni cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Dziennikarka niejednokrotnie w kontrowersyjny sposób wypowiadała się o byłym partnerze Macieju Kurzajewskim. Jakiś czas temu Paulina Smaszcz odeszła z jednej z firm, co miało być podyktowane kiepskim stanem zdrowia. Co dolega dziennikarce?

Wciąż nie cichną echa głośnej afery z udziałem Pauliny Smaszcz, Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Odkąd prezenterzy potwierdzili, że są parą, była żona Macieja Kurzajewskiego kilkukrotnie zabierała głos, zdradzając szczegóły dotyczące m.in. kulis rozstania z byłym już mężem. Nic nie wskazuje na to, by wokół Pauliny Smaszcz miało zrobić się cicho. Dziennikarka jakiś czas temu zakończyła współpracę z jedną z firm, co wywołało lawinę domysłów.

Tajemnice produkcji #5. Kulisy "Lego Masters"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Smaszcz o stanie zdrowia

Paulina Smaszcz w jednym z wywiadów przyznała, że powodem odejścia ze stanowiska szefowej marketingu były jej problemy zdrowotne. Dziennikarka ponownie zabrała głos w tej sprawie, tym razem odpowiadając na pytanie internautki. Pod jednym z postów w mediach społecznościowych pojawił się komentarz Pauliny Smaszcz, w którym dziennikarka ujawniła więcej na temat stanu zdrowia. Podkreśliła, że odejście z pracy było jej decyzją.

"Niestety, jestem w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego i neurologicznego. Mam też intensywną rehabilitację, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Nie mogę już pracować po 12 godzin w jednej pozycji. Nie chcę też iść na rentę" - napisała.

Przy okazji Paulina Smaszcz nie omieszkała uderzyć w ekspartnera Macieja Kurzajewskiego.

"Muszę odzyskać zdrowie, a jak wiesz, były mąż zostawił mnie w chorobie. Musi być dobrze. Nie poddam się i jeszcze będę najlepszą i sprawną mamą. To jest najważniejsze" - dodała.

Internauci wytknęli dziennikarce, że to ona podjęła decyzję o rozwodzie.

"Jak to były mąż zostawił panią w chorobie, skoro to pani odeszła i wniosła o rozwód?" - zapytano.

Paulina Smaszcz nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi, ograniczając się do zdawkowego stwierdzenia:

"No, właśnie dlatego się rozwiodłam".

Paulina Smaszcz ostro o Izabeli Janachowskiej. Prezenterka odpowiedziała

Paulina Smaszcz często zabiera głos w sprawie byłego męża Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka podkreśla, że robi to, by chronić rodzinę i walczyć o prawdę. Kobieta udzieliła kilku wywiadów i nie stroniła od komentowania nowego związku ekspartnera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sytuacja stała się na tyle emocjonująca, że o opinię na temat zachowania koleżanki po fachu zostały poproszone inne gwiazdy telewizji, w tym m.in. Izabela Janachowska.

Prezenterka wypowiedziała się krytycznie, stwierdzając, że nadmierne publiczne "pranie brudów" nie sprzyja niczemu dobremu. Niedługo później Paulina Smaszcz była gościnią w podcaście "Porażka, czyli sukces", w którym odniosła się do nieprzychylnych słów koleżanki.

"Co to są za ekspertki?" - zaczęła. Dodała: "Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?".

To nie spodobało się ani Izabeli Janachowskiej, ani jej mężowi, o czym więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz
Iza Janachowska reaguje na atak ze strony Pauliny Smaszcz. Dziennikarka ostro odpowiedziała
Izabela Janachowska w otwartym liście odpowiedziała Paulinie Smaszcz, która niedawno powiedziała, że prezenterka wyszła za mąż za milionera, a potem "strzeliła sobie z nim dzidziusia". Izabela Janachowska była zaskoczona postawą swojej koleżanki z branży i nie szczędziła jej równie gorzkich słów. Teraz oświadczenie wydała również Paulina Smaszcz.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości