Paulla przeszła sporą metamorfozę. Nie chodzi o stylizację

Paulla
Paulla przeszła metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
Paulla zaskoczyła metamorfozą. Gwiazda pokazała się podczas jednej ze stołecznych imprez zupełnie odmieniona i to nie z powodu nowego stylu. Przemiana artystki natychmiast została dostrzeżona przez media.

Paulla to polska piosenkarka, która zdobyła ogromną popularność w 2009 roku. Od tamtego czasu uczestniczyła w jednym z muzycznych programów telewizyjnych, co sprawiło, że publiczność szybko pokochała jej głos. Artystka wydała swój pierwszy album, na którym znalazło się wiele popularnych utworów. Wówczas gwiazda często pojawiała się na łamach kolorowych magazynów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA
Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Paulla przeszła metamorfozę

Paulla zagościła niedawno podczas jednej ze stołecznych imprez organizowanych przez klinikę medycyny estetycznej. Gwiazda zaśpiewała na scenie oraz zapozowała na ściance. Nie odmówiła również wykonania kilku wspólnych pamiątkowych zdjęć z fanami.

W trakcie wydarzenia Paulla zaskoczyła wszystkich zebranych nowym wyglądem. Artystka miała na sobie elegancką pomarańczową sukienkę z odważnymi wycięciami. Taki krój jest totalnym hitem sezonu, a wiele podobnych kreacji mogliśmy dostrzec na czerwonym dywanie podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Jednak to nie stylizacja była tym, co najbardziej zaskoczyło wszystkich zebranych. Paulla pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Jej włosy są wyraźnie dłuższe, a ich kolor bardziej stonowany. Na uwagę zasługuje również brak grzywki. Niektóre media zauważyły także, że artystka bardzo wyszczuplała.

Paulla
Paulla zaskoczyła metamorfozą
Paulla
Źródło: Instagram @paula_official / MWMEDIA

Paulla o porównaniach do Edyty Górniak

Od początku swojej muzycznej drogi Paulla zmaga się z niechęcią ze strony Edyty Górniak. Jest spowodowane podobieństwem w barwie głosu gwiazd oraz tym, że uważa, iż młodsza artystka zbyt mocno czerpie z jej twórczości.

W związku z licznymi porównaniami ze strony mediów i fanów obu gwiazd jakiś czas temu Paulla zdecydowała się udzielić wywiadu serwisowi jastrząbpost.pl, w którym odniosła się do niechęci ze strony Edyty Górniak. W udzielonej wypowiedzi zarzuciła koleżance z branży hipokryzję.

"Myślę, że jesteśmy bardzo różne. Nawet teraz patrzę na moją pracę artystyczną, że dzieje się dużo. A u Edyty oprócz tego, że nagrała drugi raz jakiś stary kawałek, to widzę, że tak naprawdę zajmuje się jakimiś teoriami spiskowymi, które są mi bardzo obce. […] Mówi o Bogu, o miłości, a z drugiej strony mam wrażenie, że ona jest takim narcyzem, totalnie skupionym na sobie. Czasami się zachowuje, jakby kochała tylko siebie. I bardzo mi nie pasuje sposób, w jaki wbija szpilkę innym osobom" - powiedziała artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości