Paweł Małaszyński pierwszy raz o kryzysie. "Porzucili mnie jak zepsutą zabawkę"

Paweł Małaszyński
Paweł Małaszyński opowiedział o kryzysie
Źródło: MWMEDIA
Paweł Małaszyński zdecydował się na szczere wyznanie i przyznał, że ostatnie lata i miesiące były dla niego wyjątkowo trudne. Wszystko przez to, że aktor mierzył się wówczas z poważnym kryzysem, który wiele zmienił w jego życiu. "Dziś już wiem, że pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać" - napisał na Instagramie.

Paweł Małaszyński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta nie morze narzekać na brak propozycji zawodowych i ciągle widzimy go w nowych wielkich produkcjach. Prywatnie również jest spełniony: od ponad 20 lat jest mężem Joanny Chitruszko, z którą doczekał się dwójki dzieci. Mimo to, jak się okazuje, nawet on miewa czasami słabsze chwile.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_elvispremiera_krupinska-zwiazek
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Paweł Małaszyński przyznał, że przechodził kryzys

Paweł Małaszyński zdecydował się na osobisty wpis na Instagramie. Aktor przyznał, że jakiś czas temu przechodził przez poważny kryzys. Wówczas życie zweryfikowało wiele spraw, w tym także przyjaźnie artysty i wartości, którymi się kierował.

"Zamilkłem, ale to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. Życie to taki dziwny prezent. Ostatnie lata i miesiące dużo mnie nauczyły. Odkryłem wiele luster, w które niektórzy boją się spojrzeć. Zrozumiałem, że lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. Zweryfikowałem przyjaźnie. Wiele przyjaźni. Gdy przeżywałem kryzys, jedni porzucili mnie jak zepsutą zabawkę, inni odstawili na boczny tor" - zaczął swój wpis.

Paweł Małaszyński zapewnił, że po długich poszukiwaniach odnalazł prawdziwego siebie i przy pomocy najbliższych wychodzi z kryzysu.

"Dziś już wiem, że pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać. Dziś już wiem, na kogo mogę liczyć, na kogo trzeba uważać, kim trzeba wstrząsnąć, a kogo wymazać. Już wiem, kim oni są, kim ja jestem. Odzieranie z iluzji boli, ale pozwala zostawić za sobą zbędny bagaż" - napisał aktor. Na koniec artysta zwrócił się do swoich fanów.

Jeszcze tylko jeden, głęboki oddech… trzymajcie mocno kciuki za mnie tak, jak ja trzymam za was
- zaapelował.

Paweł Małaszyński zbudował szczęśliwą rodzinę

Paweł Małaszyński wziął ślub w 2002 roku, jednak ze swoją żoną Joanną Chitruszko jest znacznie dłużej. Para poznała się bowiem jeszcze, gdy byli dziećmi. Chociaż mieszkali obok siebie, rozmawiali ze sobą zaledwie kilka razy. Wszystko zmieniło się kilka lat później, gdy okazało się, że chodzą do jednego liceum. Zakochani są ze sobą nierozłączni od ponad 28 lat.

Paweł Małaszyński bardzo rzadko mówi o życiu rodzinnym, jednak wiadomo, że doczekał się dwójki dzieci: córki Lei oraz syna Jeremiasza. Pierworodny Pawła Małaszyńskiego i Joanny Chitruszko ma już 18 lat, jego młodsza siostra natomiast osiem.

Dzieci to szczęście, dzięki nim egzystuję. Mam o co walczyć i do kogo wracać. Mam coś ważnego w swoim życiu, o czym muszę myśleć i o co muszę dbać. Mój kręgosłup moralny szybko się wzmocnił. Znam moją żonę 35 lat, razem jesteśmy 22 lata. To nasza codzienność. Dziwnie jest być oddzielnie. Często tęsknię, jak wyjeżdżam na zdjęcia
— powiedział aktor w 2016 roku w "Dzień dobry TVN".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości