Ralph Kaminski ma znanych członków rodziny. Nie chodzi tylko o Michała Szpaka

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski ma sławnych krewnych
Źródło: MWMEDIA
Pokrewieństwo z Michałem Szpakiem Ralph Kaminski potwierdził oficjalnie u Kuby Wojewódzkiego. Jak się jednak okazuje, łączą go także więzy rodzinne z inną polską gwiazdą. Aktorka zdobywa coraz większą popularność w polskich produkcjach. O kim mowa?

Ralph Kaminski pojawił się na polskiej scenie muzycznej kilka lat temu. Podobnie jak Michał Szpak wyróżniał się z tłumu polskich artystów. Muzyk zaciekawił fanów swoim stylem, a także piosenkami, jak np. utwór "Pies", w którym szczekał. Teraz jego pozycja jest już ugruntowana, a muzyk coraz częściej otwiera się w wywiadach na temat życia prywatnego i rodziny. Jak się okazuje, wśród jej członków jest kilka znanych nazwisk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Ralph Kaminski jest spokrewniony z Michałem Szpakiem

Michał Szpak to artysta, który w 2011 roku wskoczył na szczyt popularności dzięki programowi "X-Factor", zdobywając drugie miejsce. Jego niekonwencjonalny styl ubioru, charakterystyczna fryzura i wyrazisty makijaż wzbudziły fascynację polskiej publiczności. Chociaż jurorzy początkowo nie przewidywali dla niego wielkiej kariery, jego interpretacja utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena zamknęła im usta. Michał Szpak od samego początku postawił na oryginalność i odwagę w kreowaniu swojego wizerunku.

Co mało kto wie, Michał Szpak i Ralph Kaminski są spokrewnieni. Choć w mediach krążyły plotki o nie najlepszych relacjach między nimi, to w jedyny z wywiadów artysta ostatecznie je uciął. Ralph Kaminski zdecydował się na otwarte wyznanie na temat relacji z krewnym. Wyjaśnił, że zawsze go wspierał.

"Choć nasze muzyczne drogi to oddzielne nurty, to jednak spotykamy się w przestrzeni twórczej. Widzę, jak Michał rozwija się jako artysta, odnajduje swój unikalny język muzyczny i to z radością obserwuję. Choć może i nie spędzamy czasu razem na co dzień, to zawsze, gdy spotkamy się przypadkowo, znajdujemy moment na rozmowę. Jego sukcesy cieszą mnie serdecznie" - przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Ralph Kaminski jest rodziną z Martą Malikowską ze "Skazanej"

W trakcie rozmowy z portalem ŚwiatGwiazd.pl Ralph Kaminski ujawnił, że Michał Szpak nie jest jedyny znanym członkiem jego rodziny. Wokalista zdradził, że jest spokrewniony także z popularną aktorką.

"Jest jeszcze Marta Malikowska, która grała w "Skazanej". To jest moja bardzo daleka kuzynka" – powiedział.

Marta Malikowska zdobyła rozpoznawalność dzięki swoim rolom w produkcjach takich jak "Skazana", a także serialu "Ślepnąc od świateł" oraz filmie "Śubuk". Była także partnerką Jacka "Budynia" Szymkiewicza, znanego artysty muzycznego. Choć ich związek zakończył się, para utrzymywała przyjacielskie stosunki. Wspólnie wychowywali córkę Jagodę. Niestety, tragiczna śmierć Jacka "Budynia" Szymkiewicza wstrząsnęła polskim światem muzycznym i wywarła ogromny wpływ na życie Marty Malikowskiej. Opowiedziała o tym w wywiadzie w cyklu "Co Za Kobieta!".

Marta Malikowska
"Skazana" sezon 3. Marta Malikowska o Kosie. Jak zmienia się jej postać w nowym sezonie?
Marta Malikowska
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości