Sonia Bohosiewicz zdradziła kulisy pierwszego spotkania z partnerem. "To wymaga opuszczenia gardy"

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz zdradziła, gdzie poznała nowego partnera
Źródło: MWMEDIA
Sonia Bohosiewicz od kilku tygodni ochoczo relacjonuje wakacyjne wojaże. Aktorka w zeszłym roku zakończyła wieloletnie małżeństwo, o czym media dowiedziały się dużo później. Aktualnie gwiazda jest znowu zakochana, a szczęściem dzieli się z fanami. Niedawno zorganizowała Q&A, podczas którego opowiedziała o kulisach nowej miłości.

Sonia Bohosiewicz jest polską aktorką, która świetnie czuje się zarówno na teatralnych deskach, jak i przed obiektywem kamery. W ostatnim czasie więcej mówi się o gwieździe nie ze względu na jej dorobek zawodowy. Jak donosiły media, w czerwcu 2022 roku Sonia Bohosiewicz miała rozstać się z mężem po 14 latach wspólnego życia. Para doczekała się dwóch synów, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Od kilku tygodni dużo mówi się o nowym partnerze aktorki. Ta od niedawna coś śmielej publikuje wspólne zdjęcia i filmy, a teraz otworzyła się na temat początków relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

EWAGAWRYLUK_AGEIZM
Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

Sonia Bohosiewicz zdradziła, gdzie poznała nowego partnera

Sonia Bohosiewicz raczej rzadko zabiera głos w sprawach prywatnych, toteż z łatwością udało jej się ukrywać przez kilka tygodni informację o rozwodzie. W ostatnim czasie stała się jednak znacznie bardziej otwarta i znacznie chętniej odpowiada na zadawane przez fanów pytania. Tym razem w zorganizowanym przez gwiazdę Q&A internauci chcieli dowiedzieć się, gdzie aktorka poznała aktualnego partnera.

"Gdzie znaleźliście się z Jackiem?" - zapytał jeden z fanów, jednocześnie zdradzając imię mężczyzny.

Sonia Bohosiewicz zdecydowała się odpowiedzieć, jednak w dosyć filozoficznych słowach wybrnęła i w zasadzie niewiele zdradziła.

"Gdzie się poznaliśmy to jedno, ale ważniejsze jest nie przeoczyć się, a to wymaga opuszczenia gardy i zaufania. Bycie w bliskości i prawdzie jest dużą odwagą, ale się opłaca" - napisała.

W dalszej części internauci byli ciekawi, czy synowie zaakceptowali nowego partnera aktorki. Sonia Bohosiewicz została zapytana o rady dotyczące często trudnej relacji, jaka tworzy się w takiej sytuacji.

"Przede wszystkim dobrać dobrego, wesołego i mądrego partnera, a wtedy wszystko będzie proste. Empatia i czas. Dać tej nowej relacji czas i przestrzeń" - przyznała.

W trakcie odpowiadania na pytania Sonia Bohosiewicz dzieliła się romantycznymi kadrami, na których uwieczniona została m.in. w tańcu z partnerem.

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz zdradziła kulisy pierwszego spotkania z partnerem
Sonia Bohosiewicz
Źródło: Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz pokazała partnera

Od czerwca w mediach społecznościowych Soni Bohosiewicz zaczęły pojawiać się materiały sugerujące, że aktorka znowu jest zakochana. Nie zabrakło wspólnych zdjęć przy zachodzie słońca i romantycznych ujęć wprost z plaży. Dotychczas jednak ukrywała tożsamość mężczyzny, który skradł jej serce.

Niedawno Sonia Bohosiewicz podzieliła się z fanami nagraniem z szalonej przejażdżki motorówką. Aktorka przytula się do przystojnego mężczyzny, a na jej twarzy maluje się szczęście. Kim jest towarzysz Soni Bohosiewicz? Tego nie wiadomo. Czy jest jej nowym partnerem? Z komentarzy zamieszczonych pod postem można wnioskować, że tak!

Teraz jest już pewne, że uwieczniany na licznych relacjach w mediach społecznościowych mężczyzna to nowa miłość Soni Bohosiewicz. Partner ma na imię Jacek, a para wygląda na wyjątkowo szczęśliwą. Internauci pod każdym publikowanym przez gwiazdę zdjęciem nie szczędzą słów uznania i życzą zakochanym jak najlepiej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości