Iza ze "ŚOPW" ma problemy ze zdrowiem. "Kochani... Z przykrością informuję..."

Iza ze "ŚOPW" spełniła marzenie. Zmieniła coś w wyglądzie
Iza ze "ŚOPW" spełniła marzenie. Zmieniła coś w wyglądzie
Źródło: player.pl
Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaniepokoiła obserwatorów. Na jej koncie w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym zaznaczyła, że chwilowo rezygnuje z obowiązków zawodowych. Jak przyznała, obecnie nie jest w stanie wykonywać codziennych czynności.

Izabela Juszczak jest jedną z najbardziej znanych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w programie nie udało się jej znaleźć miłości, po zakończeniu show ułożyła sobie życie. Pracuje we własnym zakładzie fryzjerskim i stara się cieszyć każdą chwilą spędzoną z najbliższymi. Niestety ze względu na stan zdrowia niedawno musiała całkowicie zmienić tryb funkcjonowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Opozda zdradza, czy jej serce jest zajęta. Ma czas na randkowanie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o chorobie

Izabela Juszczak od emisji swojej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Od początku czerwca 2023 roku jej aktywność na Instagramie znacząco się zmieniła, co zaniepokoiło obserwatorów kobiety i fanów formatu. Niestety okazało się, że to nie jest jedynie detoks od świata mediów. Uczestniczka miłosnego show boryka się bowiem z poważną chorobą, która obecnie znacząco utrudnia jej nawet podstawowe czynności.

"Kochani... Z przykrością informuję, że przyszedł czas i że mnie dopadły poważne skutki ubocznej mojej pracy. Obecnie nie jestem w stanie wykonywać moich codziennych czynności w salonie. W chwili obecnej przebywam na L4. Sandra będzie się z każdym z Was kontaktować osobiście w poniedziałek w celu przełożenia obecnych waszych wizyt. Za utrudnienia bardzo Was przepraszam i mam nadzieję, że szybciutko do Was wrócę. Ściskam, Izabela" - napisała.

Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy z poważną chorobą. Zawiesiła pracę
Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram

Izabela Juszczak o przekraczaniu własnych granic i limitach

Na instagramowym koncie Izabeli Juszczak kilka miesięcy temu pojawiły się efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła bowiem upamiętnić to, co do tej pory działo się w jej życiu. Z tej okazji pod jednym z postów mogliśmy przeczytać refleksje dotyczące jej historii.

"Nie chcę być idealną kobietą. Nie uszczęśliwiam już innych na siłę, nie walczę o bycie numerem jeden, bo jeśli ktoś ceni moją wartość, sam tworzy dla mnie miejsce w swoim życiu. Moje włosy nie są idealne, nie mam idealnej wagi i katalogowych wymiarów. Nie udaję nikogo, kim nie jestem, kocham siebie taką, jaką jestem i czuję się szczęśliwa. Dumna z tego całego zestawu wad, ponieważ to czyni mnie autentyczną. Większość życia spędziłam, poświęcając się zadowalaniu innych. Dziś wybieram siebie ponad wszystko. Po prostu osiągnęłam swój limit, bo gdy ja potrzebowałam, było niewielu ludzi, którzy byli dla mnie. Potrafię ich policzyć na palcach jednej ręki, dobrych aniołów, którzy zawsze byli, aby mnie wesprzeć. Jestem wdzięczna i dziękuję losowi za postawienie ich na mojej drodze" - napisała.

Fani chętnie komentowali wpis uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Pani Izo jest pani naprawdę wspaniałą kobietą, piękna na zewnątrz i w środku, super szefową kochająca córka i kocha pani zwierzęta, ma pani mnóstwo wrażliwości i pasji";

"Mogłabym się pod tym podpisać swoim imieniem";

"Moim zdaniem jest pani przepiękna na zewnątrz i wewnątrz, tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta" - pisali internauci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości