Pola i Michał Wiśniewscy zdradzają kulisy pierwszego spotkania. Wokalista bał się jednego

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Pan i Pani W."
Michał Wiśniewski złożył żonie życzenia urodzinowe

Pola i Michał Wiśniewscy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i uchylili rąbka tajemnicy. W nowym projekcie będą opowiadać o początkach, miłości, związku i rodzinie. W pierwszym odcinku Michał Wiśniewski zdradził, czego bał się najbardziej, gdy próbował sił w aplikacjach randkowych.

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce. Lider zespołu Ich Troje to nie tylko kolorowy ptak show-biznesu, ale również ojciec i mąż. Życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest w polskich mediach odmieniane przez wszystkie przypadki. Artysta ma za sobą 4 nieudane małżeństwa, a na ślubnym kobiercu stawał aż 6 razy. Dwa ostatnie śluby wziął z Polą Wiśniewską, którą poznał za pośrednictwem portalu randkowego. Para pobrała się w okresie pandemii, a niedawno odnowiła przysięgę i wyprawiła huczne wesele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola i Michał Wiśniewscy o pierwszych randkach

Media ochoczo rozpisują się na temat każdego wydarzenia, które ma miejsce w życiu Michała Wiśniewskiego. Niedawno żona wokalisty poinformowała, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Pociechy lidera Ich Troje również wzbudzają duże zainteresowanie. Pola i Michał Wiśniewscy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy chcieliby wiedzieć o ich życiu jak najwięcej. Rozpoczęli pracę nad wspólnym projektem - podcastem "Pan i Pani W.". Na początku pierwszego odcinka produkcji Michał Wiśniewski poinformował, że chciałby, by to z jego ust fani dowiadywali się o najważniejszych sprawach z ich życia.

W pierwszej odsłonie projektu para opowiedziała o początkach. Pola i Michał Wiśniewscy poznali się za pośrednictwem aplikacji randkowej. Początkowo wokalista ukrywał swoją tożsamość, jednak nie przynosiło to efektów - panie nie były zainteresowane kontaktem. Później podjął decyzję o udostępnieniu zdjęcia, ale mimo to, gdy złapał kontakt z Polą, ta nie zdawała sobie sprawy z tego, z jakim Michałem rozmawia. Na pierwsze spotkanie lider Ich Troje zabrał ze sobą przyzwoitkę!

"No i pierwsze spotkanie. No i tak, ja wziąłem sobie przyzwoitkę i zaprosiłem cię na kolacje. To jest, przyznaje się bez bicia, to nie jest tak, że byłem umówiony z dwiema. Chciałem się spotkać z tobą, ale mi było trochę głupio, no bo hej Michał Wiśniewski'. Ja wziąłem sobie Witka [aktora Witolda Dębicki - przyp. aut.], bo mówię, nie wiem, kto przyjdzie, bo na twoim zdjęciu nie było 'widać twarzy" - powiedział artysta.

Michał Wiśniewski wyznał, że najbardziej obawiał się bycia ocenionym i postrzeganym przez pryzmat przeszłości.

"Najbardziej się obawiałem tego, że ktoś będzie mnie traktował tylko przez pryzmat mojej przeszłości. To, co mi najbardziej przeszkadzało, to jest to, że jestem 'dzieciorobem' to nawet było, jak miałem dwójkę dzieci, 'bawidamek' i takie rzeczy" - powiedział.

Znajomość rozwijała się dosyć szybko i już niedługo stanęli na ślubnym kobiercu. Michał Wiśniewski przyznał, że chciałby, by ten związek przetrwał.

"Fajnie by było dla naszych dzieci, żeby ten związek przetrwał, żeby miały pełnych rodziców. To my musimy pracować nad sobą, żeby naprawdę na końcu się okazało, że daliśmy im rzeczywiście wszystko i tę pracę my musimy wykonać" - powiedział Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o pięciu żonach i łatce "bawidamka"

Michał Wiśniewski niejednokrotnie wspominał o tym, że chce walczyć z łatką "bawidamka", która została mu przyklejona. W rozmowie z "Faktem" nie ukrywał, że męczy go udowadnianie, kim naprawdę jest.

"Muszę walczyć ze stereotypami, każdemu się wydaje, że mam piątą żonę, bo jestem bawidamkiem, co jest wielką bzdurą" - powiedział.

Skąd zatem tak liczne małżeństwa? Michał Wiśniewski wyjaśnił, że zależy mu na szczerości. Nie chce męczyć się w związkach, w których nie ma przyszłość, bo życie jest na to zdecydowanie za krótkie.

"Po prostu jestem uczciwy. Nie trzeba zdradzać swojej kobiety, żeby się rozstać. Oczywiście, że są osoby, które wolą być ze sobą i się do siebie nie odzywać. Ja uważam, że życia się nie da powtórzyć" - wyjaśnił Michał Wiśniewski

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Pan i Pani W."

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości