Magda Femme pokazała zdjęcie w szpitalu. Zaniepokoiła fanów

Magda Femme pokazała zdjęcie w szpitalu
Magda Femme pokazała zdjęcie w szpitalu
Źródło: MWMEDIA
Magda Femme powróciła do muzyki i stara się odnowić kontakt z fanami. Niedawno gwiazda opublikowała niepokojący wpis, w którym zdradziła, że trafiła do szpitala. Co się stało?

Magda Femme jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, której popularność przyniósł zespół Ich Troje. Gwiazda była związana z grupą od początku jej istnienia, czyli od 1995 rok, do 2001 roku, kiedy to pożegnała się z nim w atmosferze skandalu. Magda Femme była żoną Michała Wiśniewskiego, jednak para utrzymywała związek w tajemnicy. Po rozstaniu zaczęła się publiczna wojna, byli małżonkowie wzajemnie się oskarżali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

Magda Femme trafiła do szpitala

Magda Femme stara się wrócić na polski rynek muzyczny. Co jakiś czas w serwisie YouTube swoją premierę mają nowe utwory wokalistki, która nie spoczęła na laurach. Jednak nie wszystko najwyraźniej układa się po myśli gwiazdy. Magda Femme jest aktywna w sieci i stara się być w kontakcie z fanami. Niedawno opublikowała niepokojący wpis. Wokalistka dodała zdjęcie ze szpitala.

"Każdy majówkę ma taką, jaką lubi… Badania czasem trzeba zrobić" - napisała.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów, którzy życzyli gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia. Mają nadzieję, że wizyta wokalistki w Szpitalu Południowym na Ursynowie związana jest jedynie z badaniami, a nie poważnym pogorszeniem stanu gwiazdy.

Magda Femme pochwaliła się córką

Odkąd Magda Femme rozstała się z Michałem Wiśniewskim i odeszła z Ich Troje, raczej stroniła od show-biznesu. Powróciła do niego w 2020 roku, by kontynuować muzyczną karierę. W trakcie nieobecności doczekała się córki Neli, a od 2012 roku tworzy szczęśliwy związek z raperem Michałem Zawidzkim.

Jakiś czas temu wokalistka była gościnią na kanapie "Dzień Dobry TVN". Wraz z córką Nelą opowiedziała o życiu. Magda Femme wyznała, że 14-latka poszła w jej ślady i chce związać swoją przyszłość z muzyką.

"Nel wychowała się, obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem, jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam" - powiedziała Magda Femme, która również uczy córkę śpiewu.

Zobaczcie jej utwór "Poplątane myśli":

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości