Popularny aktor wjechał samochodem w ścianę pizzerii. "Ludzie płakali i dziękowali Bogu, że żyją"

Alan Ruck
Alan Ruck
Źródło: WireImage
Amerykańska policja poinformowała, że w Los Angeles zdarzył się niecodzienny wypadek. Jeden z samochodów uderzył bowiem w ścianę tamtejszej pizzerii. Okazało się, że kierownicą siedział aktor Alan Ruck, znany między innymi z "Sukcesji".

Alan Ruck to jeden z najpopularniejszych aktorów w Stanach Zjednoczonych. Zasłynął rolą Connora Roya w serialu "Sukcesja", za co otrzymał liczne nagrody. W ostatnich dniach w mediach jest o artyście bardzo głośno, jednak nie ze względu na jego dokonania zawodowe. Okazało się bowiem, że Alan Ruck spowodował bardzo groźny wypadek samochodowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Alan Ruck wjechał w budynek pizzerii

Do wypadku z udziałem Alana Rucka doszło we wtorek 31 października późnym wieczorem w pobliżu skrzyżowania LaBrea Avenue i Hollywood Boulevard w Los Angeles. Wówczas zderzyły się trzy samochody, a jeden z nich wjechał w budynek pizzerii. Serwis TMZ jako pierwszy poinformował, że za kierownicą pojazdu siedział aktor Alan Ruck. Dziennikarze opublikowali w sieci nagrania, na których widać, jak artysta rozmawia energicznie przez telefon, wysiadając z auta.

Jeden z uczestników wypadku, 32-letni mężczyzna, został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo jednak, w jakim jest stanie ani jaki był jego udział w zdarzeniu.

Inne nagranie pokazał za to serwis CBS. Widać na nim jak pickup Alana Rucka przejeżdża przez skrzyżowanie, a następnie uderza w dwa auta i z impetem wjeżdża w ścianę pizzerii. Na miejscu pracują śledczy, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Jeden z policjantów w rozmowie z KCAL News powiedział, że "nie sądzą, by do wypadku przyczyniły się narkotyki czy alkohol".

Alan Ruck spowodował wypadek. Ludzie cudem uszli z życiem

Dziennikarze KCAL News dzień po wypadku pojechali do pizzerii, żeby porozmawiać z właścicielami i obsługą o tym, co się stało. Mieli okazję zobaczyć na żywo ścianę, w którą uderzył samochód Alana Rucka. Był to korytarz prowadzący do restauracyjnej toalety. Pickup aktora przebił ścianę na wylot.

Właściciele pizzerii przyznali, że zarówno oni, jak i personel oraz goście byli przerażeni momentem wypadku.

Dobrze, że nikogo nie było w toalecie. Ostatniej nocy było naprawdę ciężko, wszyscy ludzie płakali i dziękowali Bogu, że żyjemy
- powiedział mężczyzna zarządzający lokalem.

Alan Ruck na razie nie skomentował zamieszania z jego udziałem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości