Marcin Maciejczak o nowej muzyce, hejcie i atakach fanów Janna. "Trudno się w tym odnaleźć"

Marcin Maciejczak
Marcin Maciejczak
Źródło: MWMEDIA
Marcin Maciejczak zdobył serca publiczności w młodym wieku, zwyciężając w znanym programie talent show. Wcześniej wystąpił w "Mam Talent!". W szczerej rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swoim najnowszym singlu "Pillow Book (coś nie o mnie)", planach na przyszłość oraz jak naraził się fanom Janna po wsparciu Blanki. Artysta zdradził także, w jaki sposób radzi sobie z trudnościami, które niesie za sobą popularność.

Marcin Maciejczak to utalentowany polski wokalista. Jego debiutancki singiel "Jak gdyby nic" zdobył status platynowej płyty. Wokalista zyskał uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków muzycznych za dojrzałość i wyjątkową wrażliwość, którą potwierdził swoim debiutanckim albumem "Tamte dni".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Warner Bros pochodzą z Polski. Dziś wytwórnia świętuje 100-lecie

Marcin Maciejczak o nowej muzyce i atakach fanów Janna

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Marcinie, twoja nowa piosenka "Pillow Book (coś nie o mnie)" zaskakuje klubowym brzmieniem. Skąd pomysł na to, aby zaprezentować publiczności taką swoją muzyczną odsłonę?

Marcin Maciejczak: Ja mam chyba bardzo dużo odsłon. Oczywiście trzymam się w ryzach, żeby dawać moim słuchaczom jednak jakiś spójny przekaz i jakiś konkretny muzyczny obraz. Ostatnia EP-ka "hypno" była nieco mroczna, ale jednak mocno elektroniczna. Można powiedzieć, że klubowa... Chociaż zależy, do jakich klubów się chodzi (śmiech). "Pillow Book" rzeczywiście jest mocno klubowe i sądząc po liczbie odsłon teledysków (opublikowaliśmy dwie wersje, dzienną i nocną) taki kierunek mojej twórczości podoba się odbiorcom. Pracuję nad nowymi piosenkami w podobnym stylu.

Przejdźmy teraz do warstwy tekstowej. Czy jest to piosenka opowiadająca o miłości? Co chcesz przez nią przekazać?

Tekst utworu nawiązuje do filmu Petera Greenaway'a pod tym samym tytułem. W filmie japońska modelka szuka kogoś, kto okaże się równocześnie idealnym kochankiem i kaligrafem. Mówi mężczyznom, żeby pisali po jej ciele. To zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Nie wiem dlaczego. Być może dlatego, że reżyser odnalazł i wskazał nam miejsce, w którym sztuka łączy się z namiętnością. Bardzo chciałem wykorzystać ten motyw w mojej piosence, ale też jakoś go zinterpretować. Mamy tekst "Napisz na mnie coś nie o mnie..." To jest o osobie, która tak bardzo nie lubi siebie, że szuka relacji z kimś, kto naznaczy sobą jej istnienie i ją w jakiś sposób zdominuje. Wiesz, o co chodzi. To trochę piękne i bardzo smutne. Ale jednak piękne.

Zdecydowałeś się na zgłoszenie nowego utworu do konkursu Eurowizji. Dlaczego uważasz, że ma szansę się wyróżnić na tle innych zgłoszonych propozycji?

Wyraziłem chęć udziału w konkursie Eurowizji, ale eliminacje jeszcze się nie rozpoczęły. W tym momencie nie wiadomo nawet jeszcze czy jakiekolwiek eliminacje w ogóle będą, a tym bardziej jak będą wyglądały. Od roku pracuję nad kilkoma utworami, z których "Pillow Book" wcale nie jest propozycją najmocniejszą. Myślę o czymś bardziej... hmm... spektakularnym…

W poprzednim roku podczas preeliminacji wystąpił Jann, do którego wielokrotnie byłeś porównywany. Jak reagujesz na te komentarze?

Spotkałem się raczej z tym że Jann jest porównywany do mnie i szczerze mówią,c nie mam do tego jakiegoś szczególnego stosunku. Po prostu w świadomości szerokiego grona odbiorców zaistniałem o wiele wcześniej i jakiejś grupie ludzi Jann się po prostu ze mną skojarzył. 

Natomiast rzeczą, która była bardzo nieprzyjemna, były ataki fanów Janna na mnie, że to rzekomo ja jestem w czymś do niego podobny. Później wsparłem Blankę w tym trudnym dla niej eurowizyjnym czasie i to wywołało falę hejtu na mnie ze strony fanów Janna. Kiedy później zmieniłem kolor włosów na blond Jann poszedł w moje ślady i... także zmienił kolor włosów na blond. A to spowodowało kolejne ataki na mnie. Trochę trudno się w tym odnaleźć. Na szczęście mam wspaniałych fanów, którzy przy każdej internetowej burzy starają się odeprzeć ataki i powstrzymać falę absurdu.

Cały teledysk znajdziecie pod TYM linkiem.

Marcin Maciejczak o sukcesie w młodym wieku

Zostałeś wrzucony na głębokie wody rynku muzycznego w bardzo młodym wieku. Od kiedy wiedziałeś, że chcesz związać swoje życie z muzyką?

Śpiewam odkąd pamiętam — nagrywanie piosenek, teledysków i praca z muzyką sprawia mi ogromną frajdę! Jestem bardzo nakręcony na muzykę, a jej tworzenie to jedna z moich pasji, przy której nie czuje zmęczenia. Uwielbiam współtworzyć muzykę, siedzieć do późnych godzin w studiu i rzeźbić z producentem numery. Uwielbiam obserwować proces ewolucji każdego utworu do finalnej wersji. A odpowiadając na pytanie — nie przypominam sobie chwili, w której powiedziałem sobie, że chce związać moje życie z muzyką. Po prostu od dziecka to wiedziałem.

Wziąłeś udział w programie "Mam Talent!", a swoim wykonaniem piosenki Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha" wzruszyłeś Agnieszkę Chylińską do łez. Jak wspominasz tamten czas?

Nie pamiętam za bardzo tego czasu, lecz myślę, że ten występ i pojawienie się w programie w jakiś sposób przygotowało mnie do wystąpienia później już świadomie i z pełnym przygotowaniem w programie "The Voice Kids", a sam udział w "Mam Talent!" był jakąś chyba nie do końca świadomą telewizyjną przygodą. Miałem 11 lat i bardzo chciałem wystąpić w telewizji, a rodzice zgodzili się na to i zgłosili mnie do programu. Choć może się wydawać, że dziecko śpiewające piosenkę Zbigniewa Wodeckiego to nieco tani telewizyjny zabieg, aby wzruszyć starszą publiczność — to w moim przypadku było ta szczera miłość do starych piosenek. Jako małe dziecko całe dnie śpiewałem Annę German.

Jak zmieniło się twoje życie po wygraniu znanego programu muzycznego?

Tak jak życie wszystkich na świecie w tamtym czasie. Zostałem zamknięty w domu z powodu pandemii. Dlatego moja kariera po programie potoczyła się zupełnie inaczej niż Roxie Węgiel czy mojej ukochanej Sary James. Ale dzięki temu miałem czas, żeby ochłonąć, dojrzeć i świadomie zdecydować jaką muzykę i z kim chcę tworzyć. Myślę, że tworzenie w szale popularności może zagubić. Dlatego z perspektywy czasu bardzo doceniam to, co się wydarzyło. A wydarzyło się bardzo dużo. Myślę, że najlepszą nagrodą w programie jest możliwość tworzenia i dzielenia się swoją twórczością z innymi. To jest spełnienie moich marzeń. Niezmiernie cieszę się, że dostałem taką szansę i trafiłem na super ludzi, bez których to wszystko mogłoby się rozpaść w sekundę. Nie jestem zmęczony moim obecnie intensywnym trybem życia. Wręcz przeciwnie — lubię łączyć studio, Warszawę, ze szkołą i domem.

W jaki sposób zareagowali na twoją wygraną i idącą za nią rozpoznawalność twoi rówieśnicy?

Kiedy wygrałem program, chodziłem do ostatniej klasy w szkole podstawowej. To byli ludzie, których znałem od 9 lat — licząc zerówkę. Znaliśmy się wszyscy na wylot i cała moja klasa cieszyła się moim sukcesem. Wszyscy byli ze mnie bardzo dumni i było to bardzo przyjemne uczucie. Jednak zaraz potem poszedłem do liceum, do miasta, do nowego środowiska i byłem tym faktem bardzo zestresowany. Nie spodziewałem się, że to będzie dla mnie takie trudne, że będę się tak bardzo przejmował opinią osób, które widzę po raz pierwszy w życiu. Nie było łatwo.

Czy w związku z popularnością w tak młodym wieku pojawiły się jakieś trudności?

Oczywiście, jest to nieuniknione. Pojawiło się wiele nowych znajomości, z osobami, które chciały czerpać korzyści ze znajomości ze mną, pokazywać się w moim towarzystwie. Chcieli, żebym oznaczał ich na Instagramie... Oczywiście czas te znajomości weryfikował i to do niemal zera. Dzisiaj przyjaźnię się, czy może raczej koleguję tylko z kilkoma osobami. Dzięki wczesnej popularności szybko nauczyłem się rozpoznawać prawdziwe intencje ludzi. Kosztowało mnie to wiele łez i rozczarowań. Ale myślę, że to i tak tanio biorąc pod uwagę jak cenna jest to umiejętność.

Marcin Maciejczak swoim w "Mam Talent!" występem wzruszył Agnieszkę Chylińską do łez
Marcin Maciejczak swoim w "Mam Talent!" występem wzruszył Agnieszkę Chylińską do łez
Źródło: Player.pl

Marcin Maciejczak o swoim stylu

Nie boisz się pokazywać swojego oryginalnego stylu. Poprzez niego wyrażasz siebie?

Nie boję się pokazywać swojego stylu, jest to część mnie. Nie wyobrażam sobie siebie bez biżuterii i zaplanowanego out-fitu dzień wcześniej. Jestem osobą, która przykuwa do tego ogromną wagę. Uwielbiam śledzić trendy modowe czy wybiegi największych domów mody, lubię śledzić styl gwiazd czy modeli. Myślę, że dobrze bym się sprawdził w roli stylisty. Może to dobry plan B na życie. Od dziecka lubię się wyróżniać, lubię przełamywać stereotypy i pokazywać, że ubrania nie mają płci. W tekście jednej z piosenek, nad którymi obecnie pracuję, mam wers: "odbieram nagrody w body".

Jak rodzina i bliscy reagują na twój styl?

Normalnie. Są przyzwyczajeni do moich ciągłych poszukiwań i eksperymentów. Zresztą nie sądzę, żeby mój codzienny styl był czymś nadzwyczajnym. Za to uwielbiam na scenie i na "większych wyjściach" poeksperymentować. Nie wstydzę się ubrać w transparentne ciuchy czy pokazać nagi brzuch. Uwielbiam szukać inspiracji i kupować ubrania w second-handach, a potem je przerabiać. Moda tak jak wspomniałem, jest częścią mnie. 

Czy planujesz wydanie drugiej płyty? Utwór "Pillow Book (coś nie o mnie)" się na niej znajdzie?

Na razie planuję EP-kę, na której oczywiście będzie "Pillow Book".

Jakie masz plany na przyszłość?

To bardzo trudne pytanie. Nie wiem, co wydarzy się jutro, jednak mam pewne określone cele, do których dążę. Teraz chcę się skupić na szkole i napisaniu matury. Chcę iść na studia. Chcę zrobić prawo jazdy. A jeśli w tym samym czasie miałaby jeszcze ruszyć cała eurowizyjna machina to... trzymajcie za mnie kciuki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?