Gwiazdy

Strażnik zemdlał przy trumnie królowej Elżbiety II. Wideo obiegło sieć

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Elżbieta II trumna

Trumna z ciałem królowej Elżbiety II została wystawiona na widok publiczny. Pod Pałacem Westminsterskim zebrały się tłumy Brytyjczyków i turystów, chcących pożegnać monarchinię, udającą się w ostatnią podróż. Trumna jest nieustannie strzeżona. Kamery uchwyciły moment, w którym jeden ze strażników mdleje.

Elżbieta II nie żyje. Trumna z ciałem najdłużej panującej monarchini wyruszyła w ostatnią podróż. Została wystawiona na widok publiczny, a Brytyjczycy stoją w długich kolejkach, by oddać hołd królowej. Przez długie godziny strażnicy pilnują zmarłej królowej.

Strażnik stracił przytomność przy trumnie Elżbiety II

Trumna z ciałem Elżbiety II wystawiona została w Pałacu Westminsterskim, gdzie jest pilnie strzeżona. Media obiegło nagranie, na którym jeden ze strażników zaczyna się chwiać, po czym mdleje. Mężczyzna upada na posadzkę, a po chwili dwóch innych strażników próbuje mu pomóc. To wszystko dzieje się podczas zmiany warty. Kamera uchwyciła ten moment, który możecie obejrzeć poniżej. Upadek wygląda na dość niebezpieczny.

Trumna z ciałem królowej Elżbiety II dotarła do Pałacu Westminsterskiego

Królowa Elżbieta II wyruszyła w ostatnią podróż. 14 września trumna z katedry św. Idziego w Edynburgu przewieziona została na lotnisko, a później samolotem do bazy lotniczej RAF Northolt w Londynie. Wieczorem karawan wiozący trumnę z ciałem brytyjskiej królowej Elżbiety II dotarł do Pałacu Buckingham, gdzie na ostatnie pożegnanie czekali członkowie rodziny królewskiej. Od 15 września Brytyjczycy mogą żegnać monarchinię w Pałacu Westminsterskim, w którym pozostanie aż do dnia pogrzebu, czyli 19 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości