Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała mamę. Trudno uwierzyć, że dzieli je 30 lat

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/marina_official/?hl=pl
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie post z mamą. Postanowiła zrobić jej wieczorowy makijaż, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani byli zachwyceni tym, jak wygląda mamy gwiazdy. Czy są do siebie podobne?

Marina Łuczenko-Szczęsna to żona słynnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się w 2016 roku, mają 4-letniego syna Liama. Rodzina często przeprowadza się. Czasem bywa, że dzieli życie na 3 domy. Mają m.in. mieszkanie w Turynie, apartamenty w Londynie i Warszawie oraz rezydencję na Podhalu. Gwiazda jakiś czas temu w jednym z wywiadów przyznała, że życie na kilka domów bywa męczące. 

Marina Łuczenko- Szczęsna pokazała mamę

Piosenkarka chętnie dokumentuje swoją prywatność za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie filmik z mamą, na którym prezentuje fanom, jaki makijaż jej wykonała.

"Podobne? Czy są tu z nami make-up’istki, które mogą docenić moje skilsy? Kto by chciał się do mnie na kursy wizażu zapisać" - czytamy w opisie filmiku Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Internauci od razu zauważyli jak bardzo Marina Łuczenko-Szczęsna jest podobna do mamy. W komentarzach często pojawiają się słowa: "Identyczne". Fani podkreślili też, że mimo 30 lat różnicy między paniami, w ogóle tego nie widać.

Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Marina Łuczenko-Szczęsna prywatnie

Wokalistka ma na swoim koncie trzy solowe albumy. Ostatni jej singiel z 2021 rok to "Lip Gloss", który zyskał uznanie fanów i krytyków muzycznych. Aktualnie gwiazda skupia się na wychowywaniu synka Liama i szuka inspiracji muzycznych na nowy solowy materiał.

Marina Łuczenko-Szczęsna nie ukrywa jednak, że to mąż i dziecko są jej fundamentem w życiu. Razem z Wojtkiem Szczęsnym marzy o powiększeniu rodziny. Chciałaby mieć córeczkę. Podobno para ma już wybrane imię. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/marina_official/?hl=pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości