Gwiazdy

Finał "America's Got Talent" z Sarą James. Znamy wyniki rywalizacji

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sara James

Sara James zakończyła przygodę w "America's Got Talent". Jej niezwykły występ w finale zachwycił widzów, jednak nie na tyle, by przynieść wokalistce zwycięstwo. Znamy wyniki amerykańskiego "Mam Talent!".

Sara James jest 14-letnią polską wokalistką, która postanowiła zawojować Stany Zjednoczone. Obdarzona zachwycającym głosem artystka wystąpiła na castingu do amerykańskiej wersji "Mam Talent!". Jury "America's Got Talent" bez większych wątpliwości użyli złotego przycisku, który był dla Polski przepustką bezpośrednio do odcinków na żywo. W półfinale Sara James zaprezentowała utwór "Rocket Man" z repertuaru Eltona Johna. Występ zachwycił jurorów oraz widzów, którzy nagrodzili nastolatkę owacjami na stojąco.

Sara James w finale "America's Got Talent"

Sara James bez większych problemów awansowała do ścisłego finału, w którym rywalizowała aż z dziesięciorgiem kandydatów do zwycięstwa. Wokalistka przez prawie miesiąc przygotowywała się do kolejnego występu, niekiedy publikując posty w mediach społecznościowych czy udzielając wywiadów. Podczas występu w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że nie planuje zostać w USA na stałe, a powód okazał się bardzo dojrzały.

Przyszedł czas na finał, w którym Sara James sięgnęła po wyjątkową aranżację wielkiego hitu z lat 80., który ponownie wrócił na najwyższe miejsca światowych list przebojów. "Running Up That Hill" Kate Bush w wykonaniu wokalistki brzmiało fantastycznie!

O finałowym występie możecie przeczytać poniżej:

W komentarzach pod zamieszczonym w serwisie YouTube nagraniem z występu Sary James można znaleźć liczne pochwały, które bynajmniej nie są na wyrost. Młodziutka Polka o wielkim głosie przeszła długą i wymagającą drogę, by stanąć na scenie "America's Got Talent", dotrzeć do finału i zjednać sobie serca ludzi z całego świata. To ogromny sukces i wyniki niewiele w tej kwestii zmieniły.

Finał amerykańskiego "Mam Talent!". Które miejsce ma Sara James?

W finale o główną nagrodę obok Sary James walczyli:

  • wokalista country Drake Milligan
  • saksofonista Avery Dixon
  • zespół muzyczny Chapel Hart
  • brzuchomówczyni Celia Munoz
  • grupa taneczno-akrobatyczna Mayyaas
  • gimnastyczka i tancerka Kristy Sellars
  • zespół korzystający z technologii deep fake Metaphysic
  • komik Mike E. Winfield
  • iluzjonista Nicolas Ribs
  • iluzjonista Yu Hojin

Ostatecznie w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu odbyło się ogłoszenie wyników. W odcinku uczestnicy byli dzieleni na mniejsze grupy i wówczas przekazywano im, kto przechodzi dalej. Sara James do ostatecznej rywalizacji stanęła z saksofonistą Averym Dixonem oraz formacją Chapel Hart i przegrała właśnie z ostatnimi.

17. edycję "America's Got Talent" wygrał libański zespół taneczny Mayyas. To jednak nie umniejsza ani trochę osiągnięć Sary James, która dokonała czegoś niemożliwego! Mając zaledwie 14 lat, zawojowała Amerykę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości