Selena Gomez otrzymała rolę w kontynuacji hitu z lat 80. Kogo zagra?

Aktualizacja:
Autor:
Julia
Sadowska

Selena Gomez jest jedną z najbardziej cenionych gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka po sukcesie serialu, w którym wystąpiła u boku Martina Shorta oraz Steve'a Martina, postanowiła spróbować swoich sił na dużym ekranie. Gwiazda otrzymała rolę producentki reboota popularnego filmu z lat 80.

Selena Gomez swoją karierę rozpoczęła w wieku 7 lat, następnie przez lata brała udział w rozmaitych produkcjach stacji Disney Channel. W tym samym czasie zaczęła tworzyć muzykę. Artystka od kilku lat coraz chętniej udziela się w branży filmowej. Na swoim koncie ma wiele popularnych pozycji. W przeszłości zajęła się m.in. produkcją popularnego serialu dla młodzieży, a jako aktorka wcieliła się w główną bohaterkę filmu Woody'ego Allena. Obecnie gwiazdę czeka nie lada wyzwanie. Selena stanie bowiem u sterów nowej odsłony kinowego hitu sprzed trzydziestu lat.

"Pracująca dziewczyna" - reboot z udziałem Seleny Gomez

Wytwórnia 20th Century postanowiła zająć się nową odsłoną "Pracującej dziewczyny", filmowego obrazu nominowanego do Oscara oraz nagrodzonego czterema Złotymi Globami. Na razie nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia współczesnej wersji hitu z lat 80. Nad scenariuszem rebootu pracuje obecnie Ilana Pena., a jego produkcją miałaby się zająć Selena Gomez. Jak wynika z podanych informacji, to nie okaże się jedynym zajęciem gwiazdy w tej produkcji.

W oryginale reżyserii Mike'a Nicholsa zagrały gwiazdy ówczesnego kina, Harrison Ford i Melanie Griffith. W nowej produkcji aktorkę najprawdopodobniej zastąpi Selena Gomez. Mimo że nie podano jeszcze nazwisk obsady filmu, artystka jest w trakcie rozmów dotyczących wyprodukowania nowej wersji "Pracującej dziewczyny" i zagrania w niej głównej roli To oznacza, że gwiazda będzie musiała połączyć obowiązki związane z produkcją filmu, wraz z odgrywaniem roli głównej bohaterki. To dopiero wyzwanie!

Film "Elvis" w Playerze
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze Źródło: Player

"Pracująca dziewczyna" - o czym opowiada film?

"Pracująca dziewczyna" z 1988 roku to historia Kopciuszka na miarę XX wieku. Film opowiada historię młodej dziewczyny, zatrudnionej jako sekretarka w dużej korporacji na Manhattanie. Szefowa jest dla niej wzorem, którego w jej ocenie nigdy nie doścignie. Po bolesnym wypadku pracodawczyni, w którym ta łamie nogę, Tess postanawia odmienić swoje życie. Główna bohaterka, dowiedziawszy się, że szefowa bezprawnie wykorzystywała jej pomysły, postanawia udawać kobietę i tym samym się na niej odegrać. W ciągu nocy dziewczyna przechodzi ogromną metamorfozę zmieniając nie tylko ubiór, ale również styl bycia.

Produkcja Mike'a Nicholsa to połączenie dramatu, komedii oraz romansu. Znaczącym motywem filmu jest również moda, która ogrywa ważną rolę w sposobie, w jakim patrzymy na bohaterów. Obraz sprzed 30 lat zyskał ogromną sławę, otwierając drzwi do kariery jego aktorom.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości