Prawda wyszła na jaw. Podano szczegóły tajemniczej operacji księżnej Kate

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images
Wielotygodniowa nieobecność księżnej Kate w życiu publicznym wzbudziła liczne spekulacje dotyczące jej stanu zdrowia. Teraz na ten temat wypowiedział się specjalista od tematyki brytyjskiej rodziny królewskiej. Co stoi za zniknięciem żony księcia Williama?

Księżna Kate czyli Kate Middleton jest małżonką księcia Williama. Zakochani mają trójkę dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Jest znana z eleganckiego stylu i angażowania się w różnego rodzaju działania społeczne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Jaką operację przeszła Księżna Kate?

Księżna Kate od kilku tygodni jest głównym tematem rozmów wśród Brytyjczyków. Żona księcia Williama zniknęła z życia publicznego, wywołując liczne spekulacje i obawy wśród fanów i poddanych. Ostatnim oficjalnym komunikatem ze strony Pałacu Buckingham był ten z dnia 17 stycznia. Dowiedzieliśmy się wtedy, że księżna Kate przeszła planowaną operację. W związku z tym wycofała się z pełnienia obowiązków publicznych na jakiś czas.

Choć zapewniono, że księżna czuje się dobrze, to powód jej hospitalizacji i zabiegu pozostawały w tajemnicy napędzając lawinę spekulacji. Specjalista od tematyki brytyjskiej rodziny królewskiej - Bertrand Deckers, w rozmowie z francuskimi mediami zdradził prawdopodobne powody operacji. Według jego słów księżna miała poważne problemy ginekologiczne, które wymagały szybkiej operacji.

Zagraniczne media oraz cytowanie przez nie informatorzy coraz głośniej twierdzą, że stan księżnej Kate jest znacznie poważniejszy niż może się wszystkim wydawać.

Księżna Kate opublikowała pierwsze od dawna zdjęcie

Księżna Kate właśnie zaskoczyła poddanych publikując długo wyczekiwaną przez wszystkich fotografię na instagramowym koncie królewskiej rodziny. To pierwsze zdjęcie księżnej od czasu operacji. W związku z powyższym fotografia wywołała spore poruszenie wśród fanów rodziny królewskiej.

Dzień Matki, obchodzony w Wielkiej Brytanii 10 marca, stał się doskonałą okazją do zwrócenia się do poddanych. Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć księżną Kate z dziećmi: księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem.

W związku z tym ważnym dla każdej mamy dniem, księżna Kate zdecydowała się na osobiste złożenie życzeń oraz podziękowanie za te, które sama licznie otrzymuje.

"Dziękujemy za miłe życzenia i nieustające wsparcie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Życzymy wszystkim szczęśliwego Dnia Matki" - czytamy pod postem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości