Program Moniki Olejnik zniknął z anteny. Dziennikarka zachorowała na COVID-19

 Monika Olejnik
Monika Olejnik zakażona COVID-19
Źródło: MW MEDIA
Program Moniki Olejnik niespodziewanie zniknął z anteny TVN. Zaplanowany odcinek "Kropki nad i" nie odbył się ze względu na stan zdrowia dziennikarki. W mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Nagłe zniknięcie Moniki Olejnik zasmuciło fanów jej publicystycznych programów. Niestety, za pośrednictwem Instagrama dziennikarka poinformowała, że zmaga się z zakażeniem COVID-19. Tym samym zaapelowała do internautów o rozwagę i zachowanie bezpieczeństwa. 

Monika Olejnik chora na COVID-19

W poniedziałek 4 lipca o godz. 20:00 pokazano zamiast programu Moniki Olejnik wywiad Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Markiem Brzezińskim, który jest ambasadorem USA w Polsce.  Gdy "Kropka nad i" nie pojawiła się antenie TVN24, w mediach społecznościowych zawrzało. Fani formatu zaczęli przeszukiwać internet w nadziei, że to jedynie chwilowy kłopot z łącznością a program wedle planu pojawi się na wizji. Niestety tak się nie stało. 

"Kochani, dopadł mnie COVID-19. Dziękuję za wszystkie pytania, co się stało – dlaczego nie było 'Kropki nad i' w TVN24? Obroniłam się przed COVID-em w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuję się dobrze i, mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce. Tomek zdrowy, cztery testy – wszystkie negatywne. Bądźcie, proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu" - napisała Monika Olejnik w poście na Instagramie.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Olejnik w TVN

Monika Olejnik od 1997 roku prowadzi program "Kropka nad i". Średnia oglądalność formatu  w sezonie 2019/2020 to około 720 tysięcy widzów, dzięki czemu TVN24 w czasie emisji zostało  liderem wśród stacji informacyjnych. Dziennikarka za swoje rozmowy i wywiady otrzymała wiele nagród w tym: "Wiktora", "Grand Press", "Telekamerę" czy "Różę Gali". 

Prywatnie, Monika Olejnik od 1996 roku związana jest z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. Choć na temat ich życia prywatnego wiemy niewiele, w mediach można znaleźć informację, że ich miłość zaczęła się, gdy spotkali się podczas pracy w radio. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości