Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju ożenił się. "Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub

Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju kilka dni temu ożenił się ze swoją ukochaną Gabrielą. Jego wybranką jest rudowłosa piękność. Artysta kabaretowy pokazał zdjęcia ze ślubu i wesela, które zamieniło się w szaloną imprezę. Państwo młodzi stanęli na stole i oddali się namiętnemu pocałunkowi. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.

Przemysław Borkowski 25 kwietnia 2022 podzielił się z obserwatorami na Instagramie radosną nowiną. Artysta wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Gabrielą. Zakochani pobrali się w ratuszu w Rzeszowie. Wiemy, jak byli ubrani. Zobaczcie, co działo się na weselu! Zdjęcia poniżej.

Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju pokazał zdjęcia ze ślubu

"Stało się" - ogłosił na Instagramie Przemysław Borkowski. Podzielił się swoim szczęściem z gronem obserwatorów. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak przeżywał uroczystość zaślubin. Mimo że wybrali ślub cywilny, to założyli klasyczne kreacje, jak do kościoła. Wybranka aktora założyła suknię ozdobioną koronkami i długim welonem. Kolor jej włosów pięknie kontrastował z bielą kreacji.

"Ładnemu we wszystkim ładnie, ale mnie tylko obok tak pięknej żony. Bardzo fajny ten kościół na Rynku w Rzeszowie. Świecki, ale ładny" - napisał Przemysław Borkowski.

Artysta kabaretowy opublikował zdjęcie z sali weselnej, na którym widzimy, jak państwo młodzi bawili się na przyjęciu. Byli w tak doskonałych humorach, że weszli na stół i zaprezentowali pocałunek jak z filmów!

"Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili i pannę młodą całowali. To znaczy nie wszyscy, bo by w mordę dostali. Tylko ja" - zażartował świeżo upieczony małżonek w opisie zdjęcia.

Zakochani są już w podróży poślubnej. Pokazali wspólne zdjęcie na tle fontanny. Wiecie, gdzie mogą się znajdować?

"No dobra, jesteśmy w podróży poślubnej. Ktoś zgadnie, gdzie? Dla ułatwienia dodam, że nie jest to województwo kujawsko-pomorskie, ani stan Maine w USA. Uwaga! Na zwycięzców nie czekają żadne nagrody" - czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Przemysław Borkowski to nie tylko artysta z kabaretu. Czym się jeszcze zajmuje?

Jeśli ktoś uważa, że Przemysław Borkowski zajmuje się tylko działalnością kabaretową, to jest w wielkim błędzie. Artysta jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku jest współautorem tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Razem z Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem i Rafałem Zbieciem do dziś spełnia się w roli aktora. Przemysław Borkowski jest również pisarzem i poetą. Publikował swoje wiersze i opowiadania na łamach różnych magazynów.

Członek Kabaretu Moralnego Niepokoju jest autorem trylogii kryminalnej o psychologu Zygmuncie Rozłuckim ("Zakładnik", "Niedobry pasterz", "Widowisko"). Kolejną znaną pozycją w twórczości autora jest seria powieści z prokurator Gabrielą Seredyńską ("Śmierć nie ucieknie" i "Rytuał łowcy").

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości