Przez Atlantyk

Przez Atlantyk

Maja Hirsch rozbawiła fanów swoim najnowszym postem na Instagramie. Aktorka postanowiła wcielić się w pogodynkę i z humorem przedstawiła prognozę pogody na najbliższy czas. Nietypowy wpis przyciągnął uwagę internautów.

Renata Kaczoruk po kilku latach znów pojawiła się w mediach. Modelka wzięła udział w programie TVN "Przez Atlantyk". Widzowie mogli oglądać jej zmagania podczas rejsu, a także dowiedzieć się o szczegółach z jej życia. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla cozatydzien.tvn.pl Renata Kaczoruk powiedziała nieco więcej o relacji z siostrą, chłopakach i założeniu rodziny.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej trudnej sytuacji rodzinnej w przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej. Często bał się o swoje życie i musiał uciekać z domu przed pijanym ojcem.

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk" zdecydował się na osobiste wyznanie. Aktor przyznał, że od ośmiu lat choruje na stwardnienie rozsiane, które jest nieuleczalne. Opowiedział o życiu po diagnozie.

W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

Głównym tematem szóstego odcinka "Przez Atlantyk" stał się spór Mai Hirsch z Renatą Kaczoruk. Aktorka zarzuciła koleżance złe traktowanie i wyjaśniła, co myśli o obecnej sytuacji. Czym doprowadziła byłą modelkę do łez?

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej relacji z dziećmi i trudnej sytuacji z przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper, producent muzyczny, przedsiębiorca i polityk. Obecnie bierze udział w programie "Przez Atlantyk". Co o nim wiemy?

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Program "Przez Atlantyk" gromadzi przed ekranami tysiące widzów. W najnowszym odcinku ilość bodźców, emocji i różnicy zdań doprowadziła do burzliwych dyskusji. Internauci podzieleni. "Po nich się tego nie spodziewałem. Emocje wzięły górę".

W czwartym odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją traumatyczną sytuację. Na horyzoncie zobaczą zatapiający się ponton. Co na nim odkryją?

Maja Hirsch skomentowała relację z Antkiem Królikowskim w programie "Przez Atlantyk". Wspomina też o Joannie Opoździe.

Natalia Przybysz to popularna polska piosenkarka. Kojarzymy ją głównie z występów w zespole "Sistars". Obecnie rozwija karierę solową, gości także w telewizyjnych produkcjach. Możemy oglądać ją w programie "Przez Atlantyk".

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę, z którą zaczynała w branży modowej. Czym zajmuje się teraz Agata Kaczoruk?

Antek Królikowski wspomina 2020 rok i moment załamania. Śmierć ojca i ucieczka w alkohol przed narodzinami syna.

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk powiedziały, jak wspominają przeprawę przez Atlantyk.

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk powiedziały, jak wspominają przeprawę przez Atlantyk.

Maja Hirsch i ekipa "Przez Atlantyk" znaleźli ponton uchodźców na środku oceanu.

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

Zygmunt Miłoszewski wypowiedział się na temat życia w blasku fleszy. "To jest pewna gra, że jak po prostu zapraszasz ludzi do swojego życia, no to potem nie możesz ich wyprosić na momenty trudne. Dlatego ja na przykład tego nie robię" - podkreśla.

Za nami pierwszy odcinek programu “Przez Atlantyk”. Jedną z gwiazd, które wzięły udział w nowym show telewizji TVN, jest Antek Królikowski. Widzowie zobaczyli jego czułe pożegnanie z Joanną Opozdą i ich dyskusję na temat noszenia obrączki. "Do tej pory jej nie masz?' - dopytywała męża nerwowo aktorka.

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

Zygmunt Miłoszewski jest jednym z uczestników programu "Przez Atlantyk". Kim jest, co robi w życiu zawodowym i prywatnym?

W pierwszym odcinku programu Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przygotowują się do wyprawy przez Atlantyk. Na początku muszą przejść wspólne szkolenie na Mazurach pod okiem doświadczonych żeglarzy. Szybko pojawiły się pierwsze przeszkody.

Już od dziś na antenie TVN7 rozpoczyna się kampania informacyjna związana z koncesją TVN7. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może w niedługo zakończyć nadawanie.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

"Przez Atlantyk" to gorąca wiosenna nowość stacji TVN. Takiego programu rozrywkowego w Polsce jeszcze nie było. Sześć znanych osób rozpocznie przygodę życia na wzburzonym oceanie. Nie będą to luksusowe wakacje...