Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk za pośrednictwem mediów społecznościowych stara się przekazać wartościowe treści mające podnieść jakość życia. W szczerym wywiadzie przyznała jednak, że sama musiała zmierzyć się z demonami przeszłości. "Goniły mnie koszmary, pojawiały się epizody bezsenności" - powiedziała.

W polskim show-biznesie jest dużo gwiazd posiadających bliźniacze rodzeństwo. Niektórzy są bardzo znani, ale są też tacy, których nie podejrzewaliśmy o posiadanie bliźniaka. Zobaczcie nasze zestawienie.

Renata Kaczoruk po kilku latach znów pojawiła się w mediach. Modelka wzięła udział w programie TVN "Przez Atlantyk". Widzowie mogli oglądać jej zmagania podczas rejsu, a także dowiedzieć się o szczegółach z jej życia. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla cozatydzien.tvn.pl Renata Kaczoruk powiedziała nieco więcej o relacji z siostrą, chłopakach i założeniu rodziny.

Piotr "Liroy" Marzec to znany polski raper. W programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swojej trudnej sytuacji rodzinnej w przeszłości. Muzyk był ofiarą przemocy domowej. Często bał się o swoje życie i musiał uciekać z domu przed pijanym ojcem.

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

W 7. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski coraz lepiej razem się bawią. Jednak nie wszyscy są w nastroju do żartów.

Głównym tematem szóstego odcinka "Przez Atlantyk" stał się spór Mai Hirsch z Renatą Kaczoruk. Aktorka zarzuciła koleżance złe traktowanie i wyjaśniła, co myśli o obecnej sytuacji. Czym doprowadziła byłą modelkę do łez?

W 6. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski są na skaju wyczerpania. Na domiar złego kapitan przekazał im dramatyczne wieści. Co jeszcze wydarzy się na statku?

W 5. odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją dramatyczną sytuację. Pogoda nie będzie im sprzyjać. Czyżby dopadł ich cyklon?

Program "Przez Atlantyk" gromadzi przed ekranami tysiące widzów. W najnowszym odcinku ilość bodźców, emocji i różnicy zdań doprowadziła do burzliwych dyskusji. Internauci podzieleni. "Po nich się tego nie spodziewałem. Emocje wzięły górę".

W czwartym odcinku programu "Przez Atlantyk" Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przeżyją traumatyczną sytuację. Na horyzoncie zobaczą zatapiający się ponton. Co na nim odkryją?

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę, z którą zaczynała w branży modowej. Czym zajmuje się teraz Agata Kaczoruk?

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk powiedziały, jak wspominają przeprawę przez Atlantyk.

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk".

W pierwszym odcinku programu Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski przygotowują się do wyprawy przez Atlantyk. Na początku muszą przejść wspólne szkolenie na Mazurach pod okiem doświadczonych żeglarzy. Szybko pojawiły się pierwsze przeszkody.

"Przez Atlantyk" to gorąca wiosenna nowość stacji TVN. Takiego programu rozrywkowego w Polsce jeszcze nie było. Sześć znanych osób rozpocznie przygodę życia na wzburzonym oceanie. Nie będą to luksusowe wakacje...