Qczaj przedstawił nowego partnera! To znany tancerz. "Mój stary młodszy o 9 lat"

Qczaj opowiedział przedstawił nowego partnera
Qczaj opowiedział przedstawił nowego partnera
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Qczaj za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoje rajskie wakacje na Seszelach. Na pięknych plażach, przy zachodzie słońca - nie odpoczywa jednak sam. Sportowiec przedstawił swojego partnera, Tomasza Nakielskiego. Gwiazdy i obserwatorzy sportowca w kilka chwil zasypali jego post komentarzami.

Qczaj to jeden z najbardziej charakterystycznych i lubianych sportowych influencerów w Polsce. Niemal każdego dnia zachęca internautów do ćwiczeń i przekazuje im mnóstwo pozytywnej energii. Tym razem swój słynny taniec wykonał na plaży w towarzystwie Tomasza Nakielskiego. 

Qczaj przedstawił partnera

Qczaj, czyli znany w mediach społecznościowych trener i "motywator". Prosto z rajskiej, seszelskiej plaży zachwycił swoich obserwatorów radosnym wideo z ważnym mężczyzną u swojego boku. Jak jednak wspomniał, nie wszystkim spodobała się jego otwartość.

"Pomyślałem…wrzucę tylko na story - nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba - obejrzyjcie moje story… Widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech… i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego! To ma być uśmiechnięty, pozytywny post… To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf, który już niedługo będzie uczył moje @fitlarwy_qczaja.Pada mi bateria! Zatem ukochujeMY” - napisał w poście sportowiec. 

Pod postem Qczaja w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy. 

"Kocham Cię i Nakielska też!! No świetny duet!!!! I  życzę najlepszego i z pewnością się nie nudzicie" - napisała Marcelina Zawadzka.

"To ja czekam na weselicho. Zapro już ponoć mam" - skomentowała Sylwia Nowak.

QCZAJ_MILOSC
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Qczaj szczerze o swojej historii 

Qczaj na początku 2020 roku zdecydował, że nie chce dalej żyć w ukryciu. Publicznie powiedział, że jest osobą homoseksualną, oraz że jako dziecko był ofiarą gwałtu. Jak wyznał, oprawca był przyjacielem rodziny, znanym z tego, że lubi towarzystwo kobiet. 

"Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał, to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali. Pedał, ciota, cipa - nie są to określenia, które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl - nie chcę już żyć! Pamiętam, gdy siedząc na skraju Skałek Twardowskiego, oswajałem się z myślą, że tylko jeden ruch dzieli mnie od całkowitej wolności… Wolność. Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym, że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji. To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna" - napisał Qczaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości