Radosław Majdan o relacji z mamą. "Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach"

Radosław Majdan o relacji z mamą
Radosław Majdan o relacji z mamą
Źródło: MWMEDIA
Radosław Majdan pożegnał swoją mamę. Halina Majdan zmarła w wieku 72 lat. Na co dzień mieszkała ze swoim mężem w rodzinnej miejscowości piłkarza, czyli Szczecinie. Jak podają media syn wraz z żoną Małgorzatę Rozenek-Majdan, miał jeszcze odwiedzić mamę dzień przed jej śmiercią.

Mama Radosława Majdana zmarła 10 lutego w wieku 72 lat. Niedługo przed śmiercią Halina Majdan przeszła udar. Radosław i jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan od tygodnia byli nieaktywni w mediach społecznościowych. Najprawdopodobniej ze względu na chorobę mamy piłkarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Radosław Majdan o mamie

Radosław Majdan zawsze bardzo czule wypowiadał się o mamie. W wywiadach podkreślał, że była "aniołem" i mówił o niej w samych superlatywach.

Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje 
- stwierdził w jednym z wywiadów w 2010 r. cytowany przez Plejadę.

Dla mamy Radosława Majdana rodzina była najważniejsza. Bardzo chciała, aby jej syn był szczęśliwy i znalazł drugą połówkę, z którą stworzy szczęśliwy związek i doczeka się potomstwa.

Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę
- mówił Radosław Majdan w jednym z wywiadów, który cytuje Plejada.

Kiedy syn Haliny Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek-Majdan, ta nie pokładała się z radości. Bardzo kibicowała parze w ich marzeniach o wspólnym dziecku. Jak przyznała, dzień, w którym dowiedziała się o ciąży synowej, był najpiękniejszym w jej życiu.

Mam już pięcioro wnuków. Najstarsza córka, Katarzyna, ma dwoje, młodszy syn, Cezary, troje dzieci. To Radka jest takie wyczekane, wytęsknione. Brakuje mi słów, by wyrazić moją radość. To był najcudowniejszy dzień w moim życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście
- mówiła Halina Majdan w wywiadzie udzielonym jednej z gazet, jak podaje Pomponik.

Po narodzinach wnuka Halina Majdan wpadała z odwiedzinami do Warszawy ze Szczecina. Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonowała to w mediach społecznościowych

"Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony! Babcia nawiozła prezentów, żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku" – relacjonowała w 2021 r. na Instagramie. "Heniu od razu pokochał misia od Babci" – dodał Radosław Majdan.

Henio jest zdrowy, jest taki pogodny, wesołek z niego! Prawie nie płacze. Jest fantastyczny. Radek był taki sam, gdy był mały. Są bardzo podobni. Radek mówi nawet, że ma rączki i paluszki ustawione jak bramkarz
 - cieszyła się mama bramkarza w rozmowie z "Super Expressem" kilka miesięcy po narodzinach wnuka.

Święta zawsze były magicznym czasem w rodzinie Majdanów. Pani Halina z niecierpliwością wyczekiwała syna z rodziną. Przygotowywała dla nich ulubioną kaczkę w pomarańczach. Przez całe życie dbała o dzieci i rodzinę, gdy jej mąż marynarz wyruszał w morze.

Zawsze spotykaliśmy się w domu rodziców. Nie mieliśmy świętego Mikołaja, ale robiliśmy sobie wzajemnie prezenty. Na stole zawsze było 12 potraw. U nas święta są dość klasyczne, chociaż świętowaliśmy dosyć długo. Zawsze ten czas zmieniał się u nas w rodzinną biesiadę. Mój kolega, który nie spędzał świąt z rodziną, zawsze był u nas mile widziany. Nigdy o nim nie zapominaliśmy. Stał się przyjacielem rodziny i jej częścią. W święta śpiewaliśmy karaoke. Przywoziłem do Szczecina sprzęt i po oficjalnych obchodach świątecznych, chwilę po północy, zaczynaliśmy zabawę. Nigdy nie było tak, że o północy kładliśmy się spać. Zjeżdżaliśmy z różnych miejsc na świecie, wszyscy byliśmy za sobą stęsknieni. Dzieci kładły się spać, a my śpiewaliśmy niekiedy do trzeciej czy czwartej nad ranem. Na szczęście dom rodziców jest bardzo duży, więc nikomu nie przeszkadzaliśmy. To była bardzo radosna impreza ze śpiewaniem i wygłupianiem się. Święta kojarzą mi się z uśmiechem i pogodą ducha.
- wspominał Radosław Majdan w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl

Halina Majdan - śmierć i pogrzeb

O śmierci Haliny Majdan poinformował "Fakt". Według tabloidu nieobecność Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana w mediach społecznościowych, którą można zauważyć od około tygodnia, wynika właśnie z trudnego okresu żałoby. Radosław i Małgorzata mieli odwiedzić kobietę dzień przed śmiercią.

Jak podaje "Fakt", pogrzeb Haliny Majdan odbędzie się 17 lutego w Szczecinie. Potwierdzenie tych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie - w harmonogramie pochówków. Pogrzeb ma odbyć się o 13.45 w kaplicy bocznej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości