Dominika Gwit o pierwszych chwilach z synkiem. Korzysta z doskonałej pomocy

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Dominika Gwit spodziewa się pierwszego dziecka

Choć jak sama mówi, "łatwo nie jest", młoda mama może liczyć na wspaniałe wsparcie. Dominika Gwit doczekała się wymarzonego synka i właśnie wyszła po porodzie ze szpitala. W pierwszych chwilach towarzyszy aktorce jej własna mama.

Zakochane od pierwszego wejrzenia, rozpieszczają nie tylko najmłodszych, ale są nieocenionym wsparciem również dla własnych dzieci. Większość rodziców zapewne potwierdzi, że dziadkowie to prawdziwe złoto. Nie inaczej jest w przypadku Dominiki Gwit, która publicznie podziękowała mamie za jej obecność.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Za nami Paszporty Polityki. Nagrodzono ludzi kultury
Za nami Paszporty Polityki. Nagrodzono ludzi kultury Za nami kolejna edycji Paszportów Polityki. Na tym prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć kamer programu "Co Za Tydzień". Źródło: TVN

Dominika Gwit z synkiem. "To najpiękniejszy chłopiec na świecie"

Dominika Gwit-Dunaszewska niedawno pochwaliła się narodzinami synka. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się swoim szczęściem, pisząc, że "to najpiękniejszy chłopiec na świecie". Rzeczywiście, zdjęcia potwierdzają, że synek Dominiki Gwit jest wprost przeuroczy. W pierwszych dniach życia rodzice zorganizowali piękną sesję zdjęciową, kameralną i intymną, bo jeszcze w szpitalnych okolicznościach. Chłopiec został ubrany w charakterystyczne ciuszki - "Uwielbiam tę sesję z moim małym czarodziejem" - zdradziła dumna mama na Instagramie.

Pomimo ogromnej radości i ekscytacji, jakie towarzyszą młodym rodzicom, aktorka przyznaje jednak, że szczególnie w pierwszych dniach bycia mamą, wszelka pomoc jest bardzo mile widziana. "Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie. Na szczęście jest Ona. MAMA? Zawsze przy mnie, zawsze gotowa do pomocy, zawsze z Miłością. Dumna z córki i szczęśliwa, bo została Babcią. I to na trzy dni przed Dniem Babci. Mamo, marzę by dać mojemu Synkowi tyle Miłości ile mam od Ciebie. Dziękuję ❤️" - pisała pod pełnym emocji zdjęciem ze świeżo upieczoną babcią.

Dominika Gwit urodziła synka. Zdjęcia

Fani Dominiki Gwit byli dla gwiazdy prawdziwym wsparciem jeszcze przed narodzinami jej pierwszego syna. Aktorka chętnie pokazywała rosnący brzuch i wszelkie przygotowania do przyjścia na świat nowego członka rodziny, a fani nie szczędzili jej pozytywnych komentarzy. Zaraz przed porodem aktorka musiała nawet prosić obserwatorów o cierpliwość. Ci prześcigali się bowiem w dopytywaniu, kiedy w końcu zobaczą chłopca. Dominika Gwit zapewniła, że podzieli się radością najszybciej, jak to możliwe. "Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas. Pozdrawiamy gorąco i życzymy pięknej niedzieli" - napisała.

Rzeczywiście, jeszcze będąc w szpitalu mama wstawiła na swoje konto na Instagramie urocze rodzinne zdjęcia. "Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie! Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy! Mama i Tata. 18.01.2023 10/10 " - podpisała zdjęcia aktorka.

Gratulacje złożyły nie tylko rzesze wiernych fanów, ale i znani ze świata show businessu. W tym Małgorzata Kożuchowska, Mariusz Brzozowski, Magda Mołek, Ewa Minge, Monika Mrozowska, Klaudia Halejcio, Anna Senkara, Lenka Kliment, Krzysztof Ibisz, czy Beata Tadla. Powszechną sympatię Dominika Gwit wzbudza nie tylko kreując wspaniałe role, ale i swoją działalnością społeczną na rzecz ciałopozytywności.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości