Rebel Wilson dostała zaproszenie na orgię od... członka brytyjskiej rodziny królewskiej

Rebel Wilson
Rebel Wilson
Źródło: Getty Images
Kontrowersje związane z brytyjską rodziną królewską zaczynały cichnąć, gdy światło dzienne ujrzał pamiętnik Rebel Wilson pt. "Rebel Rising". To właśnie tam gwiazda Hollywood wyznała bowiem, że przed laty została zaproszona na wielkie przyjęcie, które w rzeczywistości miało być... orgią!

Choć członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej ściśle muszą się trzymać etykiety, ich życie pełne jest kontrowersji i skandali. Na swoim niechlubnym koncie wiele w tych kwestiach mógłby powiedzieć, na przykład, książę Andrzej. Teraz jednak światło reflektorów padło na inną osobę. Rebel Wilson nie zdradziła nazwiska tego śmiałka, który zaprosił ją na orgię, ale dała kilka wskazówek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #19 Kulisy programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekrety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rebel Wilson o nietypowym zaproszeniu

Rebel Wilson postanowiła w pamiętniku pt. "Rebel Rising" stworzyć zbiór opowiadań i historii z własnego życia. Aktorka przez lata zgromadziła spore doświadczenie w branży, ale sporo przeszła również w życiu osobistym. Jeden z jej zapisków szczególnie zwrócił uwagę opinii publicznej. Wszystko dlatego, że gwiazda Hollywood miała niegdyś zostać zaproszona na "imprezę miliardera z branży technologicznej". Zaproszenie to było o tyle ciekawe, że wystosowane przez członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszystko działo się w 2014 roku, a wtedy mężczyzna miał być 15. lub 20. w kolejce do tronu.

Jak twierdzi Rebel Wilson, organizowana impreza była o tematyce średniowiecznej. W pokaźnej posiadłości na obrzeżach Los Angeles miało roić się od akrobatów i dziewcząt przebranych za syreny. W pewnym momencie aktorka miała zauważyć środki odurzające podawane na tacach zebranym gościom.

"Och, to na orgię... orgie zwykle zaczynają się mniej więcej o tej porze" - miał powiedzieć wówczas członek brytyjskiej rodziny królewskiej.

Rebel Wilson miała wypadek na planie zdjęciowym

Jakiś czas temu media obiegły zaskakujące wiadomości. Rebel Wilson przyznała, że jest w związku partnerskim z kobietą, oraz że na świat przyszła jej wymarzona córeczka, którą urodziła surogatka. To właśnie z tego powodu aktorka na kilka miesięcy zrezygnowała z życia w blasku fleszy i pracy. Jak się okazało, powrót na plan zdjęciowy nie okazał się szczęśliwy...

Rebel Wilson prowadzi właśnie prace nad nowym filmem w reżyserii Simona Westa. W "Bride Hard" wciela się w rolę nieustraszonej druhny i tajnej agentki. Podczas kręcenia scen kaskaderskich ok. 4:00 nad ranem doszło do poważnego wypadku.

"Nie tak chciałam zakończyć ten film. Trzy szwy i noc spędzona w szpitalu przy scenie kaskaderskiej o czwartej nad ranem" - napisała w relacji na Instagramie aktorka.

Szczegóły incydentu nie są jeszcze znane. Oficjalnie poinformowano jednak, że prace nad filmem wstrzymano do momentu, aż Rebel Wilson nie zdecyduje, że jej stan zdrowia pozwala na powrót na plan.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości