Sebastian z 3. edycji "HP" ożenił się z siostrą kolegi z programu? Znamy szczegóły

Sebastian Tokarski
Sebastian Tokarski wziął ślub?
Źródło: player.pl
Sebastian Tokarski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno postanowił zaskoczyć swoich fanów nagłą niespodziewaną informacją o… ślubie z siostrą Krzysztofa Śwista, czyli kolegi z programu. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy naprawdę przypieczętował swój związek z Ewą.

Sebastian Tokarski od zakończenia emisji programu niemal codziennie pojawia się w mediach społecznościowych i zasypuje swoich obserwatorów nowinkami ze swojego życia i codzienności. Nikt jednak nie spodziewał się, że w ukryciu przed wszystkimi postanowi wziąć ślub. 

A jak było z tym ślubem tak naprawdę? Zapytaliśmy i... odpowiedź może zdziwić fanów programu!

Sebastian Tokarski ożenił się z siostrą uczestnika "Hotelu Paradise"? 

Sebastian Tokarski wraz z przyjaciółmi wypoczywa na rajskich wakacjach. W mediach społecznościowych internauci mogą podglądać, jak kolorowe koktajle leją się strumieniami, a szczęśliwi podróżnicy delektują się każdym promieniem słońca, muśnięciem wody i cieniem rzuconym przez palmę. W tej rajskiej scenerii pojawiła się informacja, że Sebastian Tokarski poślubił Ewę, czyli siostrę Krzysztofa Śwista — swojego kolegi z programu.

"Panie i Panowie. Wziąłem ślub z najpiękniejszą i najlepszą kobietą chodzącą po kuli ziemskiej" - napisał Sebastian Tokarski w InstaStories. 

"Od dziś Tokarska" - skomentowała na swoim profilu na Instagramie Ewa Świst

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Sebastian Tokarski i Krzysztof Świst - "Hotel Paradise". 

Sebastian Tokarski i Krzysztof Świst to uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise". Choć ich znajomość w programie przeżywała wzloty i upadki, po zakończonej emisji nawiązali mocną więź. Jednym z jej filarów może być siostra Krzysztofa, Ewa, która tworzy z Sebastianem szczęśliwy związek.

Sebastian Tokarski wyjaśnił nam, co naprawdę wydarzyło się podczas wspólnych wakacji.

"Zrobiliśmy improwizacje z Ewcią, przyjaciele, pogoda i super klimat. Prawnie nadal jestem Tokarski, a Ewcia Świst. Ale kto wie, może już niedługo to się zmieni!" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości