Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk potwierdzają doniesienia o ślubie. Kiedy się odbędzie?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą parę od 2020 roku. Od tego czasu ich życie jest pełne wyjazdów, podróży, wyrzeczeń i przygód. Niedawno para za pośrednictwem mediów społecznościowych świętowała kolejną rocznicę związku. Z tej okazji triathlonista zdecydował się zorganizować dla swoich obserwatorów sesję pytań i odpowiedzi. Wśród historii o pracy i życiu pojawiła się informacja o... planowanym ślubie.

Agnieszka Włodarczyk od lat jest niezmiennie jedną z ulubionych aktorek Polaków. Robert Karaś to sportowiec, koło którego zaparcia, siły i wyczynów nie sposób przejść obojętnie. Tym samym, życie pary chętnie podglądają tysiące internautów. Choć zakochani z dużą ostrożnością podchodzą do publikowanych treści, co jakiś czas podzielą się prywatnymi spostrzeżeniami, czy rodzinnymi kadrami.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś planują ślub

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś często podróżują. Jak jednak zaznaczają za pośrednictwem mediów społecznościowych - nie ważne gdzie są, cieszą się wspólnie spędzonymi chwilami i tym, że ich ukochany synek Milan im towarzyszy. Niedawno na internetowej sesji pytań i odpowiedzi jeden z internautów zaciekawił się, czy para planuje zalegalizować swój związek. Odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości. Jeszcze w tym roku Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk mają stanąć na ślubnym kobiercu.

"Ustaliliśmy z Agnieszką Włodarczyk, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - napisał sportowiec.

Niedługo później na swoim InstaStories udostępniła to także Agnieszka Włodarczyk. Czy zakochani będą dzielić się z internautami przygotowaniami do swojego wielkiego dnia? O tym dowiemy się zapewne już niedługo.

Robert Karaś o ślubie z Agnieszką Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś planują ślub? Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - ślub Źródło: Instagram

Agnieszka Włodarczyk o związku z Robertem Karasiem

Historia miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia to niemal gotowy scenariusz na film romantyczny. Para poznała się bowiem przez przypadek, dzięki sile mediów społecznościowych. Choć aktorka nie była przekonana do tej internetowej znajomości, uczucie szybko wybuchło i nie zamierzało osłabnąć. 7 lipca 2021 roku zakochani powitali na świecie synka - Milana. Aktorka w jednym ze swoich postów na Instagramie odniosła się do tego, jak wygląda jej relacja ze sportowcem.

"Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu. Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane. Zadaje mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie. Ale serio widząc, jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu…" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-News, MW Media

Pozostałe wiadomości