Gwiazdy

Robert Lewandowski świętuje urodziny siostry. "Moje dzieciństwo byłoby nudne bez ciebie"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Robert Lewandowski z mamą i siostrą na Gali Mistrzów Sportu 2022

Robert Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Dla jego najbliższych to wyjątkowy dzień - urodziny obchodzi Milena Lewandowska-Miros. "Moje dzieciństwo byłoby nudne bez ciebie" - napisał piłkarz w poście na Instagramie.

Nie od dziś wiadomo, że Robert Lewandowski jest bardzo rodzinnym mężczyzną. Często podczas publicznych wystąpień specjalne podziękowania i wyrazy uznania kieruje właśnie do swoich najbliższych. Nic dziwnego, że w dniu urodzin swojej starszej siostry postanowił pochwalić się ich wspólnym zdjęciem. To, co napisał, dla wielu internautów oznacza wyjątkową więź.

Robert Lewandowski - rodzina

- Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej siostry. Moje dzieciństwo byłoby nudne bez ciebie. Dziękuję, że byłaś wtedy dla mnie! — napisał Robert Lewandowski pod dodanym na Instagramie zdjęciem. Fotografia przedstawia rodzeństwo w pięknych, galowych strojach. Fani piłkarza natychmiast zaczęli komentować zamieszczony post i składać życzenia urodzinowe.

"Cudownie widzieć rodzeństwo razem! Niezależnie od wielkości sukcesu, rodzina jest najważniejsza. Wszystkiego najlepszego dla Pani Mileny!" - napisał jeden z obserwatorów piłkarza w komentarzu na Instagramie. Do życzeń składanych w mediach społecznościowych dołączyła także Anna Lewandowska oraz Agnieszka Kobus-Zawojska, polska multimedalistka olimpijska.

Aneta Glam z "Żon Miami" szczerze o zazdrości
Aneta Glam z "Żon Miami" szczerze o zazdrości

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Jak informuje portal sport.onet.pl Robert i Milena Lewandowscy są niezwykle zgodnym i kochającym się rodzeństwem. Starsza o trzy lata siostra piłkarza także była związana ze sportem. Grała bowiem w siatkówkę i była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Miłość do aktywności fizycznych mieli w swoich dzieciach zaszczepić rodzice, Iwona i Krzysztof Lewandowscy. Według doniesień portalu, Milena Lewandowska jest matką chrzestną córki piłkarza - Klary.

W 2014 r. Milena Lewandowska-Miros poślubiła właściciela marki zajmującej się szyciem luksusowych garniturów. Sam Robert Lewandowski często widywany jest w ubraniach zaprojektowanych przez siostrę i jej męża.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości