Robert Lewandowski został okradziony. Ruszył w pościg za złodziejami drogiego zegarka

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski został okradziony
Źródło: Getty Images
Niepokojące wieści płyną ze stolicy Katalonii. Robert Lewandowski padł ofiarą złodziei. Piłkarz na chwilę pozostawił swoje auto bez opieki. Na nieszczęście nie trzeba było długo czekać.

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Dotychczas grał w niemieckim klubie Bayern Monachium. Jego transfer do popularnego również w Polsce klubu FC Barcelona uznać można za najbardziej wyczekiwany i najważniejszy transfer w historii polskiej piłki. Piłkarz wraz z rodziną przeprowadził się do stolicy Katalonii.

Robert Lewandowski został okradziony

Robert Lewandowski zadebiutował niedawno na słynnym boisku, w czym towarzyszyła mu Anna Lewandowska oraz córka Klara. Choć patrząc na wpisy zamieszczane przez trenerkę w mediach społecznościowych, można założyć, że rodzina Lewandowskich czuje się w Barcelonie całkiem dobrze. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. Robert Lewandowski ma za sobą trudny dzień w stolicy Katalonii.

W czwartek piłkarz przyjechał do centrum treningowego FC Barcelony. Zanim jednak udał się do środka, zatrzymał się obok fanów, by rozdać autografy i zrobić zdjęcia. Niestety trzech mężczyzn zdecydowało się zaryzykować i wykorzystać moment, zanurkowali do samochodu gwiazdy i ukradli zegarek oraz telefon. Przedmioty warte były fortunę. Sam zegarek wyceniono na blisko 75 tys. euro.

Jak podają zagraniczne media, piłkarz ruszył w pościg za złodziejaszkami, ci jednak wcześniej wpadli w ręce policji, która akurat znajdowała się w pobliżu całego zdarzenia.

czt_elvispremiera_krupinska_lewandowscy
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Barcelona pomyliła nazwisko żony Roberta Lewandowskiego?

Transfer najlepszego polskiego napastnika do FC Barcelony ucieszył wszystkich fanów. Z napięciem śledzą każdy ruch idola, toteż ich uwadze nie mogło umknąć potknięcie klubu. Na oficjalnej stronie pojawiła się krótka sylwetka Roberta Lewandowskiego, w której nie mogło zabraknąć kilku słów o jego rodzinie. Wspomniano również o sukcesach sportowych Anny Lewandowskiej. Fani zauważyli, że kobieta została przedstawiona z innym nazwiskiem!

"Żona Lewandowskiego, Anna Stachurska, była brązową medalistką mistrzostw świata w karate w 2009" - czytamy. Ogłoszono, że to wielki błąd i niedopatrzenie. Ale czy na pewno? Więcej przeczytacie w poniższym artykule:

Fani dostrzegli kolejną "wpadkę" FB Barcelony. Chodzi o nazwisko żony Roberta Lewandowskiego
Fani dostrzegli kolejną "wpadkę" FB Barcelony. Chodzi o nazwisko żony Roberta Lewandowskiego
Robert Lewandowski został pierwszym polskim napastnikiem, który wystąpi na Camp Nou. Piłkarz został oficjalnie przedstawiony przez FC Barcelonę jako nowy gracz występujący w ich barwach. Na oficjalnej stronie klubu możemy przeczytać informację na jego temat.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości