Roksana Węgiel i Kevin Mglej w pierwszym wspólnym wywiadzie. "To była miłość od pierwszego wejrzenia"

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej w pierwszym wspólnym wywiadzie
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel i Kevin Mglej udzielili wywiadu, w trakcie którego opowiedzieli o tym, jak się poznali. Nie zabrakło poruszenia tematu wspólnego mieszkania i dalszej edukacji artystki.

W mediach od kilku miesięcy jest głośno o relacji Roksany Węgiel i jej partnera Kevina Mgleja, który jest od niej starszy o 8 lat. Ostatnio zakochani pierwszy raz pokazali się razem na ściance. Młoda gwiazda niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych także okazałym pierścionkiem zaręczynowym od ukochanego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Kevin Mglej o miłości od pierwszego wejrzenia do Roksany Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno zagościli na 14. urodzinach magazynu "K-MAG". W trakcie wydarzenia udzielili wywiadu serwisowi swiatgwiazd.pl. Opowiedzieli o tym, w jaki sposób się poznali oraz dlaczego akurat teraz postanowili udzielić wspólnego wywiadu. Partner artystki zdradził, dlaczego postanowił jej potowarzyszyć w trakcie tego wydarzenia.

"To jest bardzo ważny dzień dla Roksany, więc nie wyobrażałem sobie takiej możliwości, żeby mnie tutaj dzisiaj z nią nie było, żebym jej nie wspierał w tym dniu. Dlatego to był taki spontan. (...) Czy planowaliśmy udzielić wywiadu albo pójść na ściankę? Nie raczej nie, ale poczuliśmy przypływ inspiracji... Uznaliśmy, że dobra dzisiaj może być ten dzień" - zdradził ukochany gwiazdy.

Jak opowiedział Kevin Mglej, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie ukrywa również tego, jak bardzo jest zakochany w wokalistce.

"To była taka miłość od pierwszego wejrzenia kiedy spotkaliśmy się w studiu, chociaż żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło, a potem okazała się niesamowicie wrażliwą ciepłą empatyczną dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się po prostu" - wyznał partner artystki.

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej pierwszy raz zagościli razem na oficjalnym wydarzeniu
Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA

Roksana Węgiel o wspólnym mieszkaniu z Kevinem Mglejem

W dalszej części rozmowy z serwisem Roksana Węgiel zdradziła, że nigdy nie sądziła, że da się pracować z ukochaną osobą. Zaskoczyło ją jednak, że jest to możliwe.

"Nie sądziłam, że kiedykolwiek w ogóle będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście do tego, że tak się nie da po prostu, że nie da się z nikim tak dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da" - stwierdziła gwiazda.

W wywiadzie nie mogło zabraknąć tematu wspólnego zamieszkania zakochanych. Roksana Węgiel opowiedziała o tym, że decyzja w tym temacie zapadła spontanicznie.

"Właściwie to była spontaniczna decyzja tak naprawdę, bo tak dobrze nam się razem spędzało czas i też na początku jakby to było kilka dni wspólnych, więc tak po prostu spontan... Mówiłam ci, że jestem bardziej spontaniczną osobą więc taka decyzja po prostu zapadła" - zdradziła artystka.

Roksana Węgiel wypowiedziała się, czy planuje dalszą edukację. Jak mówi, cały czas rozważa dalszą edukację.

"No właśnie tak dobrze mi poszła ta matura ustna, że się wybiorę na studia" - powiedziała wokalistka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości