Roksana Węgiel ostro reaguje na wypowiedź wróżki. Nie wyklucza podjęcia kroków prawnych

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel oburzona na wróżkę
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel nie tylko zakwestionowała przepowiednię dotyczącą swojego związku, ale także stanowczo sprzeciwiła się działaniom wróżki, która bez jej zgody podjęła się przewidzenia jej przyszłości. Artystka nie wyklucza możliwości podjęcia kroków prawnych wobec wróżbitki.

Od kilku miesięcy media huczą na temat związku Roksany Węgiel i jej partnera, który jest starszy od niej o 8 lat, Kevina Mgleja. To nie tylko różnica wieku między nimi budzi emocje, ale także fakt, że Kevin ma dziecko z poprzedniego związku. Mimo negatywnych komentarzy w Internecie para nie zraża się i pokazuje, że ich uczucie jest silniejsze od wszelkich przeciwności.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o karierze
Joanna Opozda o karierze. Jak macierzyństwo odmieniło jej spojrzenie na zawód aktorki?

Roksana Węgiel nie zgadza się z wróżką

Roksana Węgiel, która jakiś czas temu ogłosiła zaręczyny z Kevinem Mglejem, zdecydowała się odnieść do przepowiedni jednej z wróżek. Wizjonerka w swojej wizji zobaczyła, że niedługo ciemne chmury zawisną nad związkiem młodej artystki i jej narzeczonego, a wszystko przez zazdrość o jego relację z dzieckiem.

Warto dodać, że wizjonerka przewidziała przyszłość pary bez ich zgody, co wywołało niezadowolenie piosenkarki i jej ukochanego.

Na swoim koncie na Instagramie Roksana Węgiel opublikowała zrzut ekranu z kodeksem wróżbity, zaznaczając pierwsze trzy punkty, które mówią o zakazie wróżenia bez zgody danej osoby. W komentarzu skierowanym do wróżki artystka zasugerowała, aby zapoznała się z tymi zasadami.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie mają zamiaru akceptować takich działań. Para podkreśla, że są osobami wierzącymi, a przy tym sceptycznie podchodzą do wróżb. Przy okazji swojego wpisu młoda artystka zasugerowała wróżbitce, aby zamiast tarota zajęła się rumpologią, czyli wróżeniem z pośladków.

Artysta nie wykluczyła podjęcia kroków prawnych.

Rokana Węgiel odniosła się do wróżby znanej wizjonerki
Rokana Węgiel odniosła się do wróżby znanej wizjonerki
Źródło: Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej podczas oficjalnego eventu

Podczas oficjalnej celebracji 14. rocznicy powstania magazynu "K-MAG", która miała miejsce jakiś czas temu, niemal wszyscy zebrani goście zwrócili uwagę na Roksanę Węgiel. Młoda piosenkarka pojawiła się publicznie po raz pierwszy ze swoim partnerem, Kevinem Mglejem.

Para przyciągnęła uwagę gości, kiedy wchodzili na miejsce imprezy, trzymając się za ręce. Roksana Węgiel zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoimi czułymi gestami wobec partnera, ale także dzięki swojej odważnej, dwuczęściowej stylizacji.

Wokalistka wybrała na tę okazję klasyczną czarną kolorystykę. Do krótkiego, wiązanego topu dobrała długą, lekką spódnicę. Całość uzupełniały czarne szpilki, które świetnie komponowały się z resztą stroju. Wyglądało na to, że Roksana Węgiel w takim stroju czuje się komfortowo, a dodatkowej pewności siebie dodawała jej obecność partnera.

Kevin Mglej również wyróżniał się swoim stylem, który harmonizował z wyglądem artystki. Nałożył klasyczny czarny garnitur, który uzupełnił białym t-shirtem i sportowym obuwiem.

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Roksana Węgiel pierwszy raz oficjalnie pojawiła się z partnerem
Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości