Roksana Węgiel pokazała prywatny filmik narzeczonego. "Rzadko mi się to zdarza"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel pokazała prywatną wiadomość, jaką nagrał dla niej Kevin Mglej. Wyznanie miało być miłą niespodzianką. Piosenkarka nie kryła wzruszenia i od razu podzieliła się wiadomością z fanami. Jej narzeczony musiał się z tego wytłumaczyć.

Roksana Węgiel nie raz już wspominała o ślubie. Jakiś czas temu poinformowała fanów o wyczekanych zaręczynach. Szczęśliwcem jest 26-letni producent muzyczny, Kevin Mglej. Okazuje się jednak, że ukochany nie osiadł na laurach i jeszcze przed weselem po raz kolejny zdobył serce wybranki.

Martyna Wojciechowska o przeprowadzce Kabuli do nowego mieszkania. Jak często się widują?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel pokazała fanom nagranie ukochanego

Wiemy już jak Roksana Węgiel i Kevin Mglej wyobrażają sobie weselną uroczystość, w niejednym wywiadzie mówili też o planach na wspólną przyszłość. Jako że pozostają w nieustającym kontakcie z fanami w social mediach, możemy jednak zauważyć, że tych dwoje żyje nie tylko przyszłością, ale okazuje sobie uczucia tu i teraz. Ich relację można podziwiać na niemal każdym zdjęciu i filmiku.

Tym razem jednak Kevin Mglej opublikował coś naprawdę wyjątkowego. Producent zaskoczył ukochaną wzruszającym wyznaniem. Adresatka nie kryła zaskoczenia.

"Bardzo rzadko zdarza mi się to powiedzieć, ale mam najlepszą narzeczoną na świecie" — wyznał.

Kevin Mglej w publicznym wyznaniu

Jak podkreślają fani, ważny był nie tylko efekt, ale i kulisty powstania filmiku. Kevin Mglej miał specjalnie zostawić ukochaną w samochodzie, by nie usłyszała, jak nagrywa piękne wyznanie. Te słowa miały wywołać zaskoczenie, co, jak widać, najwyraźniej się udało. Piosenkarka niewiele myśląc pokazała filmik obserwatorom.

"Kochany" - skomentowała.

Kolejny kafelek InstaStory to już wyznanie miłości na żywo. Roksana Węgiel nie mogła opanować wzruszenia.

"Bedoes zainspirował mnie do tego, żeby chwalić swoje narzeczone, partnerki, miłości życia, niewiasty, które spędzają z tobą 24 godziny na dobę. Moja jest najcudowniejsza" - mówił zakochany Kevin Mglej.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: Instangram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości