Gwiazdy

Agata Rubik o zachowaniu Polaków w samolocie. "Wstyd. Padają wyzwiska i groźby"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agata Rubik relacjonowała podróż samolotem z urlopu. Kłótnia o maseczki

Agata Rubik wraz z ukochanym mężem i córkami spędziła wakacje na Hawajach. W podróży powrotnej musieli skorzystać z niemieckiej linii lotniczej, w której wciąż obowiązuje nakaz noszenia maseczek na pokładzie. Żona Piotra Rubika opisała, jak zareagowali na to niektórzy polscy pasażerowie. "Wstyd straszny" - podsumowała.

Rubikowie pokazali kilka kadrów z bajecznych wakacji na Hawajach. Mama i jej dorastające córki pozowały w podobnych kostiumach kąpielowych. Rodzina kompozytora korzystała z takich atrakcji jak nurkowanie czy surfowanie. Jednak powrót do Polski nie był dla nich najprzyjemniejszy.

Agata Rubik o zachowaniu pasażerów w samolocie

Agata Rubik relacjonowała w sieci swój powrót do Warszawy. Opisała sytuację, która zirytowała ją na pokładzie samolotu. Rubikowie wybrali niemiecką linię lotniczą, w której pasażerowie mają obowiązek nosić maseczki. Nie wszystkim się to spodobało.

"Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna albo jedna z nielicznych nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot" - Agata Rubik opisała sytuację w InstaStories.

Na koniec ukochana Piotra Rubik wyraziła swoje zażenowanie.

Padają wyzwiska i groźby. Wyżywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny

Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek"
Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek" Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardyga opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.

Agata Rubik o obowiązku noszenia maseczek. Co radzi pasażerom?

W kolejnym InstaStories Agata Rubik wyjaśniła jeszcze swoje stanowisko w sprawie noszenia maseczek. Okazało się, że ona również nie jest ich zwolenniczką.

"Dla jasności — nie lubię nosić maseczek i na co dzień ich nie noszę. Obowiązek noszenia maseczek podczas lotu w Lufthansie uważam za absurd. Na lotnisku i w autobusie tego obowiązku nie ma. Niemniej kupując bilet lotniczy w danej linii, musimy akceptować określone zasady. Dlatego w liniach United, mimo że stewardessa prosiła wszystkich o maseczki — grzecznie odmówiłam. Natomiast w Lufthansie założyłam ją bez gadania" - wyznała.

Agata Rubik podpowiedziała, co można zrobić, aby uniknąć noszenia maseczek na pokładzie samolotu.

"Dodam — jest alternatywa dla totalnych przeciwników. Poza tym, że oczywiście można wybrać inną linię lotniczą, to można na 48 godzin przed odlotem zrobić test PCR i jego wynik negatywny zwalnia z obowiązku założenia maseczki. Więc, jak kto woli. We wcześniejszych relacji chodziło mi tylko o beznadziejne zachowanie niektórych pasażerów. Nie rozumiem, jak można być agresywnym wobec innego człowieka, od którego na dodatek dana sytuacja nie zależy" - oznajmiła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości