Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak ma ogródek warzywny. "Rozważam otwarcie straganu"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się warzywnym ogrodem

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie własnym ogródkiem warzywnym. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że jeszcze rok temu nigdy nie pomyślałaby, że będzie mieć mini warzywniak. Dziś dziennikarka może się rozkoszować świeżymi ogórkami, szczypiorkiem, sałatą i ziołami, które rosną w jej przydomowym ogrodzie.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, której życie osobiste wzbudza wielkie zainteresowanie jej fanów. Gwiazda rzadko kiedy opowiada o prywacie, jednak jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie utrzymuje stały kontakt z obserwatorami. To właśnie tam niedawno prezenterka "Dzień Dobry TVN" pokazała otoczenie swojego mazurskiego domu. Okazuje się, że w ciągu ostatniego roku zorganizowała tam własny ogródek warzywny.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój ogródek warzywny

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoim ogródkiem warzywnym w najnowszym poście na Instagramie. Gwiazda opublikowała serię zdjęć, na których stoi w środku zasadzonych ziół oraz warzyw i zbiera bogate plony.

"Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam was, co tu posadzić (dla przypomnienia zdjęcie obok), a tak wygląda to dzisiaj. Spokojnie, nie zamierzam wam wmawiać, że to moja zasługa, gdybym miała to robić sama prawdopodobnie przez lata te skrzynki stałyby puste" - zaczęła.

Wówczas do gwiazdy zadzwoniła jej serdeczna koleżanka, Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona Piotra Kraśki poleciła prezenterce znajomą, która zajmuje się ogrodami. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zaufać i dziś cieszy się okazałym warzywniakiem. Przyznała, że nie może przestać się zachwycać swoim ogródkiem.

"Pamiętam o tym za każdym razem, kiedy przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty. Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory i nieustająco się zachwycam" - napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak o przemocy ekonomicznej wobec kobiet
Agnieszka Woźniak-Starak o przemocy ekonomicznej wobec kobiet Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z prowadzących konferencję podczas premiery książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Gwiazda w rozmowie z nami powiedziała, co dla niej oznacza to dość odważne w dzisiejszych czasach hasło.

Agnieszka Woźniak-Starak uprawia ogórki, sałatę i zioła

Fani byli zachwyceni nową pasją Agnieszki Woźniak-Starak. Pod postem wypowiedziały się również gwiazdy, które podzielają pasję do uprawiania owoców i warzyw.

"Wspaniale to wszystko wygląda!!! Świetnie doradzam przyjaciołom, ale moja plantacja malin jeszcze w powijakach, a ogródek warzywny w Gałkowie ostatnio też w słabszej formie chyba upodabnia się do mnie" - napisała Karolina Ferenstein-Kraśko.

"To ja będę stałą klientką" - śmiała się Joanna Przetakiewicz.

"Wow. To jest dopiero brasswoodfest albo foodwood! Gratki! Piękne!" - dodał raper L.U.C.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości