Gwiazdy

Z kim Sara James zmierzy się w finale "Mam Talent!"? Poznaj jej rywali!

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Sara James i jej rywale w amerykańskim "Mam Talent!"

Przed nami finał amerykańskiej edycji "Mam Talent!" z udziałem Sary James. Wiemy, już z kim Polka będzie walczyła o główną nagrodę. Ogłoszono wszystkich jedenastu finalistów. Wśród nich znaleźli się magicy Nicolas Ribs i Yu Hojin, wokalista Drake Milligan, saksofonista Avery Dixon czy grupa taneczna Mayyas.

Sara James niewątpliwie pobija Amerykę, ale na jej drodze do sukcesu w programie "America's Got Talent" stoi dziesięciu groźnych rywali. Każdy z nich ma coś, czym może się pochwalić. Zobaczcie, kim są przeciwnicy 14-letniej Polki!

Sara James w amerykańskim "Mam Talent!"

Sara James zachwyciła jury programu "America's Got Talent" wykonaniem piosenki Billie Eilish. Przewodniczący jury Simon Cowell wyróżnił jej występ, wciskając złoty przycisk. Dzięki temu młoda wokalistka ominęła kolejne etapy programu i od razu awansowała do półfinałów na żywo. W półfinale Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna, która zapewniła jej miejsce w finale.

"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź
"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Drake Milligan

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Drake MilliganGett
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Drake Milligan Źródło: Getty Images

Drake Milligan to amerykański aktor i piosenkarz, który wcale nie jest debiutantem. Ma już na swoim koncie doświadczenie sceniczne. Najbardziej znany jest z roli Elvisa Presleya w serialu "Sun Records" wyprodukowanym przez stację CMT.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Avery Dixon

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Avery Dixon
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Avery Dixon Źródło: Getty Images

Avery Dixon to amerykański saksofonista. 21-latek zachwycił jury programu i otrzymał złoty przycisk. Uczestnik przyznał, że jego dziadek Maxwell Davis również był saksofonistą i to on zaraził go pasją do tego instrumentu.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Nicolas Ribs

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Nicolas RIBS
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Nicolas Ribs Źródło: Getty Images

Nicolas Ribs to magik, który stawiał już pierwsze kroki w świecie talent-show. Brał udział we francuskiej wersji "Mam Talent!" w 2019 roku. Dotarł wtedy do półfinału. Jury zachwyciły jego sztuczki ze znikającymi kartami.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Yu Hojin

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Yu Hojin
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Yu Hojin Źródło: Getty Images

Yu Hojin pochodzi z Korei Południowej. 29-latek również jest magikiem. W półfinale zaprezentował sztuczki przy pomocy tablicy korkowej i kilku innych rekwizytów. Uczestnik oczarował jurorów i publiczność, a szczególnie jej żeńską część, także swoją urodą i urokiem osobistym.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Chapel Hart 

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Chapel Hart 
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Chapel Hart  Źródło: Getty Images

Do finału programu "America's Got Talent" z łatwością awansował dziewczęcy zespół Chapel Hart. Jury zachwyciły spektakularne wykony bardzo popularnej grupy country z Mississippi.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Metaphysic

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Metaphysic
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Metaphysic Źródło: Getty Images

Grupa Metaphysics prezentuje w programie "America's Got Talent" występy z użyciem technologii deepfake. W półfinale wykorzystali w wizualizacji postacie Simona Cowella , Terry'ego Crewsa i Howiego Mandela. Na nagraniu wyglądało jakby naprawdę wykonywali oni utwór operowy.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mike E. Winfield

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mike E. Winfield
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mike E. Winfield Źródło: Getty Images

Mike E. Winfield to amerykański komik, który ma już pewne doświadczenie przed kamerami. Wystąpił m.in. w serialu "The Office" czy "Late Show with David Letterman". Wygrywał też konkursy dla stand-uperów.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Kristy Sellars

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Kristy Sellars
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Kristy Sellars Źródło: Getty Images

Kristy Sellars zapewniła sobie miejsce w finale "America's Got Talent" oszałamiającym pokazem tańca na rurze. Uczestniczka chce odczarować ten rodzaj tańca kojarzonego głównie z klubami go-go.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mayyas

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mayyas
Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Mayyas Źródło: Getty Images

Grupa Mayyas znana jest już z występu w arabskiej odsłonie "Mam talent!". Tancerze wygrali ten program w 2019 roku. Później próbowali swoich sił w brytyjskiej edycji. Kobiecy zespół taneczny otrzymał złoty przycisk na castingu. Ich występ w półfinale oczarował wszystkich, dlatego zespół urósł do roli głównego faworyta.

Rywale Sary James w amerykańskim "Mam Talent!" - Celia Munoz

Pochodząca z Hiszpanii Celia Muñoz to brzuchomówczyni. Wygrała już w przeszłości hiszpańską edycję "Mam Talent", a teraz próbuje swoich sił w USA. Jej występy zachwyciły jury.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!". Gdzie i kiedy oglądać?

Finał "America's Got Talent" będzie można obejrzeć w USA 14 września na antenie stacji NBC. Niestety Stany Zjednoczone znajdują się w innej strefie czasowej, dlatego, mimo że program emitowany jest o godzinie 20.00, to w Polsce mamy środek nocy. Na szczęście wykon Sary James będzie można z łatwością odnaleźć w Internecie. Na profilu "America's Got Talent" na YouTube publikowane są występny uczestników.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości