Rzekoma kochanka księcia Williama przybyła na pogrzeb królowej Elżbiety II. To była przyjaciółka Kate

książę William, księżna Kate
Domniemana kochanka księcia Williama przybyła na pogrzeb królowej Elżbiety II
Źródło: WireImage/Getty Images
Kamery uchwyciły na pogrzebie królowej Elżbiety II Rose Hanbury - domniemaną kochankę księcia Williama i eksprzyjaciółkę księżnej Kate. Kobieta na ostatnim pożegnaniu monarchini zjawiła się u boku 24 lata starszego męża.

19 września o godzinie 12 czasu polskiego zaczął się pogrzeb królowej Elżbiety II. W uroczystości żałobnej uczestniczyli przedstawiciele i głowy wielu państw, w tym Francji czy Stanów Zjednoczonych. Na pogrzebie pojawili się także Andrzej i Agata Dudowie. W ostatnim pożegnaniu udział wzięła również domniemana kochanka księcia Williama. 

Rzekoma kochanka księcia Williama zjawiła się na pogrzebie królowej Elżbiety II

Rose Hanbury, domniemana kochanka księcia Williama, pojawiła się w Opactwie Wesminsterskim wraz z mężem, starszym o 24 lata Davidem Rockasavagem. Miała na sobie czarny płaszcz i futrzaną czapkę. To właśnie ona miała być matką nieślubnego dziecka księcia Williama, o którym zrobiło się głośno w 2019 roku.

Co ciekawe, mąż domniemanej matki nieślubnego dziecka księcia Williama, tydzień temu utracił stanowisko markiza Cholmondeley, które piastował ponad 30 lat. Złośliwi mówią, że ma to związek z romansem jego żony z księciem Williamem. Oficjalnie jednak ta plotka nie została potwierdzona.

Książę William miał romans? Są dowody!

Romans księcia Williama z Rose Hanbury był jednym najgłośniejszych skandali w rodzinie królewskiej. Kobieta była przyjaciółką księżnej Kate - to właśnie żona księcia Williama miała wprowadzić ją na dwór. Przez wiele lat były nierozłączne. Trzy lata temu ich relacja nagle się zakończyła, a żadna ze stron nie chciała tego komentować. Królewski rzecznik nie wyraził zgody na oficjalne zabranie stanowiska, a książę William w emocjonalnym przemówieniu groził tabloidom pozwami, jeśli nadal będą węszyć przy tej sprawie.

Księżna Kate nigdy nie zabrała głosu w sprawie, ale niewierną przyjaciółkę i kochankę męża ukarała wykluczeniem z kręgu swoich znajomych.

Temat romansu księcia Williama i Rose Hanbury wrócił, kiedy tiktokerka Tasha opublikowała kolejne dowody na niewierność royalsa. Według niej romans męża Kate z jej przyjaciółką miał ciągnąć się latami. W 2016 roku Rose Hanbury powitała na świecie trzecie dziecko - córkę lady Iris Marine Aline Cholmondeley. Zdaniem tiktokerki dziewczynka nie jest córką eksmarkiza, ponieważ pożycie małżeńskie Davida Rockasavage'a i Rose Habury miało wygasnąć z powodu kryzysu wywołanego romansem.

To wszystko zbiegło w czasie, kiedy książę Harry i książę William po raz pierwszy się poróżnili. Książę Harry miał stanąć po stronie księżnej Kate, z którą się przyjaźnił. Omijał brata i dawał wyraz swojemu niezadowoleniu i potępianiu jego "skoku w bok".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości